Notebook oyundayken şarj olmama sorunu

amyfm

Kilopat
Arkadaşlar merhaba. Sorun başlıkta belirttiğim gibi. LOL oynarken bilgisayarın şarjı sürekli çıkarıp takıyomuş gibi bi gidip bi geliyor. Alt tab yapınca ise sorunsuz olarak şarj oluyor. Tekrar alt tab yapıp oyuna geçince yine aynı sorun oluyor. Şarj aleti orijinal değil, orijinali bozuldu. Şarj aleti acaba oyuna güç yetiremiyor mu? İlk aldığımda böyle bi sorun yoktu 3-4 ay sorunsuz kullandım. Ömrü hemen tükendi mi acaba? ya da bilgisayarım çok ısınıyor fanı temizleyip macunu yeniledim ama gpu ve işlemci oldukça fazla ısınıyor. Bundan kaynaklı da olabilir mi acaba? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç profiline girip bakman lazım. Windows 10 kullandığını varsayıyorum. Güç profilini dengeli yaptığın halde devam ediyorsa farklı bir şarj aleti ile dene derim. Orijinal olmayan şarj aletleri patlamaya hazır bomba olabiliyor.

Güç profiline girip bakman lazım. Windows 10 kullandığını varsayıyorum. Güç profilini dengeli yaptığın halde devam ediyorsa farklı bir şarj aleti ile dene derim. Orijinal olmayan şarj aletleri patlamaya hazır bomba olabiliyor.
Hocam dediğiniz gibi oyunu açıyorum şarj aleti çok fena ısınıyor ondan sonra gidip geliyor gidip geliyor soğuduktan sonra 10-15 dakika idare ediyor yine aynı durum. Şarj aletine baktım da orijinali ne 0 bulabildim ne 2.el. Elimde orijinal şarj aleti var zaten ama ucu kırık olduğu için şarj etmiyor. Böyle kalakaldım

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı