Notepad++ Tarayıcıda açılmıyor

KaanErk

Decapat
Arkadaşlar merhaba, Notepad++ kullanıyorum, kod yazarken kodları yazıp çalıştırmak istediğimde tarayıcıdan açılmıyor. Ne yapmalıyım? Windows 10 Pro kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kodlarını masaüstüne kaydedip daha sonra sağ tıklayıp birlikte aç diyerek kullandığın tarayıcıyı seçebilirsin. Birlikte aç seçeneğinde tarayıcın yok ise eğer; Sağ tık> Birlikte aç> Başka bir uygulama seç diyerek tarayıcını seçebilirsin. İşe yarar mı bilmiyorum ama deneyebilirsin.

Kodlarını masaüstüne kaydedip daha sonra sağ tıklayıp birlikte aç diyerek kullandığın tarayıcıyı seçebilirsin. Birlikte aç seçeneğinde tarayıcın yok ise eğer; Sağ tık> Birlikte aç> Başka bir uygulama seç diyerek tarayıcını seçebilirsin. İşe yarar mı bilmiyorum ama deneyebilirsin.
Denemiştim ama işe yaramadı.

Arkadaşlar merhaba, Notepad++ kullanıyorum, kod yazarken kodları yazıp çalıştırmak istediğimde tarayıcıdan açılmıyor. Ne yapmalıyım? Windows 10 Pro kullanıyorum.
Merhaba çözümü çok basit attığım resimden bakabilirsin. Dosya adlı menüye basıp oradan Varsayılan Görüntüleyici de Aç diyerek dosya uzantısına göre açmış oluyorsun.
Adsız.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı