Nothing (2) vs S23 vs S23+ vs iPhone 13

Merhabalar, 30.000TL-40.000TL bütçem var ve güzel bir telefon almayı düşünüyorum. Listede Nothing'in olmasının sebebi ise daha önceden NP1 kullanmış olmam. Şarj ve kamera performansı benim için önemli ve genellikle sosyal medyada takılan birisiyim. Oyun fazla oynamıyorum, çok nadir FC Mobile oynarım. 4 Tercih arasında kaldım ve çok kararsızım, foruma danışmak istedim. Yorumlarınız çok merak ediyorum.

Aslında bu soruyu dün sorsaydın NP2 256 GB fiyatı 28 bin TL idi. Çok f/p bir üründü o fiyata. Ama 2A modeli geldikten sonra zam koymuşlar. Batarya olarak çok iyi bir cihaz, ana kamera sensörü gayet kaliteli. Alıştığın sade, çeşitli özelleştirmeleri olan ve stock Android arayüze devam etmek istiyorsan NP2 512 GB eğer uzun vadeli kullanacaksan Trendyol satıcısındaki fiyatı nispeten mantıklı.

Onun dışında S23 küçük geliyorsa 40'a çıkabilirsen S23+ da gayet alınabilir. Ancak S23 ile arasındaki fiyat farkına değecek özellik farkı yok.

iPhone 13 ise özellik olarak geride iOS şart değilse ve telefonu yatırım aracı olarak görüp al sat yapmıyorsan mantıksız.

Aralarında en f/p olanı S23. Karar senin.

Aralarındaki 2000TL'lik fark 14 için değer mi?

Reis beni dinle herkes S23+ demiş, evet neredeyse donanımsal olarak bütün özellikleei IPhone'u katlar fakat iş pratiğe gelince Android'lere bir haltlar oluyor kısa vaadede değil orta veyahut uzun vaadede. Bak bütçen öyle az uz bir meblağ veya riske girebileceğin değil, almışken hata etme bence. Sonuna kadar tek bir markayı asla tutmam ama burada 14 alır gibime geliyor. İyi günler dilerim. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Aslında bu soruyu dün sorsaydın NP2 256 GB fiyatı 28 bin TL idi. Çok f/p bir üründü o fiyata. Ama 2A modeli geldikten sonra zam koymuşlar. Batarya olarak çok iyi bir cihaz, ana kamera sensörü gayet kaliteli. Alıştığın sade, çeşitli özelleştirmeleri olan ve stock Android arayüze devam etmek istiyorsan NP2 512 GB eğer uzun vadeli kullanacaksan Trendyol satıcısındaki fiyatı nispeten mantıklı.

Onun dışında S23 küçük geliyorsa 40'a çıkabilirsen S23+ da gayet alınabilir. Ancak S23 ile arasındaki fiyat farkına değecek özellik farkı yok.

iPhone 13 ise özellik olarak geride iOS şart değilse ve telefonu yatırım aracı olarak görüp al sat yapmıyorsan mantıksız.

Aralarında en f/p olanı S23. Karar senin.
Aynı fiyata düşer gibime geliyor, cihazın sabit fiyatta durduğunu görmedim. Sizce tekrar indirime girmesini beklemeli miyim? Yoksa S23 alıp yoluma mı bakayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı