Nothing Phone 2A alınır mı?

evet bende kaç gündür izliyorum ''nothig 2'' görmüştüm ilk 2a çıkınca uygun fiyatlı bu bir işaret mi dedim ama bilemiyorum da bilinmedik bir marka olmasından kaynaklı ama görünüşü çok güzel kamerası da iyi gibi kulaklık hediyesi veriyor bir cezbetti ama pişman olur muyum hiç bilmiyorum :(

Yani bende oluşan izlenim fiyat performans olmadıkları yönünde. O fiyata alınabilecek teknik anlamda en iyi telefon değiller. Ama evet cezbediyor görünüşü vs..

Merhaba. Telefon araştırması yapıyordum ve karşıma Nothing markası çıktı. Türkiye'ye ilk lasmanını gerçekleştirdi geçen. Sizce alınır mı? Yanında kulaklık hediyesi var şu anda ama bilinmedik bir marka olduğu için biraz korktum açıkçası. Ne düşünüyorsunuz bu marka ve telefon hakkında? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
İyi bir batarya, farklı bir arayüz, alışılmışın dışında bir tasarım ve yeni bir marka cihaz deneyimlemek istiyorsan alınır. Hediye ettikleri kulaklık piyasa değeri 3.500 TL ve işe yarayabilecek kaliteli bir kulaklık. Tüm bunlar düşünüldüğünde alınabilir.

Merhaba. Telefon araştırması yapıyordum ve karşıma nothing markası çıktı. Türkiye'ye ilk lasmanını gerçekleştirdi geçen. Sizce alınır mı? Yanında kulaklık hediyesi var şu anda ama bilinmedik bir marka olduğu için biraz korktum açıkçası. Ne düşünüyorsunuz bu marka ve telefon hakkında? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Benim hoşuma gitmeyen bir telefon S23 bakmanızı tavsiye ederim iyi günler sumizu.

S23 tavsiye edenler aradaki farkı toplaşıp versinler bari de S23 alsın konu sahibi. Hem nothing mothing everything tarzı cart curt zamazingo markalarla uğraşmamış olur.

Haahahah bu arada arkadaşlar teşekkür ederim ama ben dayanamadım aldım Nothing Phone A2'yi ama yardımcı olmak isterseniz hemen iade edebilirim :D (şaka bir yana biraz kullanıp yorum yaparım tekrar belki almak isteyenlere yardımcı olur.)

Haahahah bu arada arkadaşlar teşekkür ederim ama ben dayanamadım aldım Nothing Phone A2'yi ama yardımcı olmak isterseniz hemen iade edebilirim :D (şaka bir yana biraz kullanıp yorum yaparım tekrar belki almak isteyenlere yardımcı olur.)
hayırlı olsun hocam, gündelik bi kullanıcıysanız pişman olacağınızı düşünmüyorum. bi inceleme bekliyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı