Nothing Phone 2A alınır mı?

ssumizu

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Telefon araştırması yapıyordum ve karşıma Nothing markası çıktı. Türkiye'ye ilk lasmanını gerçekleştirdi geçen. Sizce alınır mı? Yanında kulaklık hediyesi var şu anda ama bilinmedik bir marka olduğu için biraz korktum açıkçası. Ne düşünüyorsunuz bu marka ve telefon hakkında? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Merhaba. Telefon araştırması yapıyordum ve karşıma nothing markası çıktı. Türkiye'ye ilk lasmanını gerçekleştirdi geçen. Sizce alınır mı? Yanında kulaklık hediyesi var şu anda ama bilinmedik bir marka olduğu için biraz korktum açıkçası. Ne düşünüyorsunuz bu marka ve telefon hakkında? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Güzel bir telefon. Alternatif olarak Samsung veya Redmi alabilirsiniz.

Merhaba. Telefon araştırması yapıyordum ve karşıma Nothing markası çıktı. Türkiye'ye ilk lasmanını gerçekleştirdi geçen. Sizce alınır mı? Yanında kulaklık hediyesi var şu anda ama bilinmedik bir marka olduğu için biraz korktum açıkçası. Ne düşünüyorsunuz bu marka ve telefon hakkında? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Alınmaz
Parlaklik Ortalama
Ekran HD
İslemci fiyatina gore yetersiz
Wifi 6 var 6E yerine
Suya Dayaniklilik sadece IPX4

Ya da S23

Güzel bir telefon. Alternatif olarak Samsung veya Redmi alabilirsiniz.
Teşekkür ederim alternatif olarak hangi modelleri önerirsiniz?

Alınmaz
Parlaklik Ortalama
Ekran HD
İslemci fiyatina gore yetersiz
Wifi 6 var 6E yerine
Suya Dayaniklilik sadece IPX4

Ya da S23
Teşekkür ederim .O kadar mı kötü baya güzel yorumlarda görmüştüm kamerası falanda. Benim için zaten kamerası iyi olsun çok oyun oynayan biri değilim telefonda. Bütçem 25 bin kadar bu fiyatlara önerebilceğiniz başka neler var hiç android kullanmadım ama iphone almak imkansızlaştı iyice :(

Bence alınmaz, özelliklerine göre pahalı bir telefon. Ben yaklaşık 3500 Lira daha ucuz olan Honor 90 öneririm. Ayrıca birçok konuda da daha iyi. İşlemcisi de Nothing Phone 2A'dakine emsal olan snapdragon 7 gen 1.

Nothing 2a modelini öneririm. Markanın diğer modellerine kıyasla özellikleri iyi. Bütçeye göre Samsung amiral gemilerine bakmak daha mantıklı olabilir bu arada

Ben de bir ara almayı düşündüm tasarımı baya cezbediyor çünkü ama henüz amiral gemisi cihazlarla yarışabilecek cihazlar olmadığına karar verdim izlediğim ve okuduğum incelemelerde. S23 aldım.

Nothing piyasada yeni bir oyuncu ve Nothing 2a daha 3.telefonları. Şimdi olmasa da ileride şans verebileceğim telefonlar üreteceklerini düşünüyorum.

Bence alınmaz, özelliklerine göre pahalı bir telefon. Ben yaklaşık 3500 Lira daha ucuz olan Honor 90 öneririm. Ayrıca birçok konuda da daha iyi. İşlemcisi de Nothing Phone 2A'dakine emsal olan snapdragon 7 gen 1.
teşekkür ederim o modele de bakayım

Nothing 2a modelini öneririm. Markanın diğer modellerine kıyasla özellikleri iyi. Bütçeye göre Samsung amiral gemilerine bakmak daha mantıklı olabilir bu arada
teşekkürler öven çok beğenmeyende çok sadece bilindik bir marka olmaması korkuyutor

Bütçem 25 bin kadar bu fiyatlara önerebilceğiniz başka neler var hiç android kullanmadım ama iphone almak imkansızlaştı iyice :(

Bütçeyi biraz daha zorlama imkanınız varsa 29500'e Samsung S23 almanızı tavsiye ederim. Seçimden sonra Dolar'ın da ilerlemesi düşünüldüğünde fiyatların daha fazla artacağını düşünüyorum.

Ben de bir ara almayı düşündüm tasarımı baya cezbediyor çünkü ama henüz amiral gemisi cihazlarla yarışabilecek cihazlar olmadığına karar verdim izlediğim ve okuduğum incelemelerde. S23 aldım.

Nothing piyasada yeni bir oyuncu ve Nothing 2a daha 3.telefonları. Şimdi olmasa da ileride şans verebileceğim telefonlar üreteceklerini düşünüyorum.
evet bende kaç gündür izliyorum ''nothig 2'' görmüştüm ilk 2a çıkınca uygun fiyatlı bu bir işaret mi dedim ama bilemiyorum da bilinmedik bir marka olmasından kaynaklı ama görünüşü çok güzel kamerası da iyi gibi kulaklık hediyesi veriyor bir cezbetti ama pişman olur muyum hiç bilmiyorum :(

Bütçeyi biraz daha zorlama imkanınız varsa 29500'e Samsung S23 almanızı tavsiye ederim. Seçimden sonra Dolar'ın da ilerlemesi düşünüldüğünde fiyatların daha fazla artacağını düşünüyorum.
ah keşke o fiyatlara çıkamıyorum maalesef çok teşekkür ederim ama :(

Yeni konular

Geri
Yukarı