Nothing Phone alınır mı?

Bütçe
11000
Ekran konusunda cesaret edemiyorum ben yoksa gerçekten iyi cihaz. Ekranda yeşil çizgi veya ölü piksel yaşayanlar bir tık fazla gibi geldi.

@SualpSener kanka ben de şu meşhur Ahmet'ten NP1 almayı düşünüyorum tekrar stok gelmiş. Ekranındaki yeşil ışık ve yanıklar düzeldi mi ne oldu? Bir de bu problemle zamanla mı ortaya çıkıyor yoksa ilk gün belli olur mu? Satıcı iade ve değişimi yalnızca ilk gün için sağlıyor da.

Bu sorunun donanımsal olması lazım yani yeşil ekran sorunlu cihaz denk gelmezse rahatsın. Ben 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım. Evofon'dan alan arkadaşım da bir sorunla karşılaşmadı. Maalesef şans işi. Bu sorun ne kadar yaygın emin değilim nothing redditinde daha detaylı araştırabilirsin İngilizce olarak. Problem daha az belirgin başlayıp artabiliyor diye biliyorum. İlk gün karanlık tema ile farklı parlaklık ayarlarıyla grimsi yüzeylere dikkatli bakarak fark edebilirsin. Bu konuyu iyice araştır, veya risk almak istemiyorsan TR cihazı ya da başka cihaz almak tek çözüm maalesef.

Peki telefonun kasa ya da ekranı falan arızalansa değişmesi gerekse yedek parçası var mı? Marka yeni sonuçta birçok telefoncu duymadı bile. Parçası bulunuyor mu?

Peki telefonun kasa ya da ekranı falan arızalansa değişmesi gerekse yedek parçası var mı? Marka yeni sonuçta birçok telefoncu duymadı bile. Parçası bulunuyor mu?

Ben aldığım zaman bu konu da problemdi ama artık Nothing Phone Türkiye'de yani parçaları bulunabilir diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…