Notlarım sizce nasıl?

Arkadaşlar ben Azerbaycan'da yasiyorum. O yuzden farkli derslerde var. Notlarım nasıl?

Teknoloji 93.
Azerbaycan tarihi 96.
Music 85.
Azerbaycan dili 90.
Matematik 87.
Fizik 89.
İngilizce 92.
Türkçe 94.
Beden 90(100 almak zor)
Resim 85.
Mentiq 80.
Fen bilimleri 91.
Ümumi tarih 93.
Biyoloji 88.
Coğrafya 90.
Kimya 65(herkes kötü alıyor)
Edebiyat 84.
Hayat bilgisi 86.
Ortak Türk tarihi 88.
İnkılap tarihi 85.

Sekizinci sınıfım ama trigonometri, diskriminant, pisagoru bu yıl öğrendik.
8.sınıfta biyoloji, fizik, kimya falan yok ama? (Anladım azerbaycan böyleymiş)

Notlarınız mükemmel, fakat herkes düşük alıyor diye siz de düşük alacaksınız diye bir şey yok. Kimyaya da biraz fazla çalıştığınız zaman notlarınız tamamen mükemmel olacaktır. Kolay gelsin.

Azerbaycan'da ortaokulda trigonometri falan görmek iyiymiş. Biz Türkiye'de 11.sınıfta trigonometriye başlıyoruz, ona rağmen de yapamıyoruz. Ayrıyeten şimdiden fizik, biyoloji gibi branş dersleri görmenizde garibime gitti.
6dan başlıyor fizik biyoloji
İnkılap Tarihi, Azerbaycan Tarihi derslerinin içerikleri nasıl?
İnkılap bildiğimiz türkiyede olan inkılap tarihi Ben turk lisesinde okudugum icin bazi bazı derslerde türkçe eğitim veriliyor
Azerbaycan Tarihi ise 5ci siniftan başlıyor tarihin en eski doneminden şuanki döneme kadar anlatiliyor
Notlarınız mükemmel, fakat herkes düşük alıyor diye siz de düşük alacaksınız diye bir şey yok. Kimyaya da biraz fazla çalıştığınız zaman notlarınız tamamen mükemmel olacaktır. Kolay gelsin.
Teşekkürler. Ders yükü çok fazla olduğundan vakit bulamıyorum. Her gün 7 dersimiz oluyor.

Son düzenleme:
Teşekkürler. Ders yükü çok fazla olduğundan vakit bulamıyorum. Her gün 7 dersimiz oluyor.
Maalesef dersler Türkiye'de de fazla. Lisede okuyorum ve günde 9 dersim var. Fakat okumamız gerekiyor, tabi bazılarına göre okumak gereksiz. Onlara göre gereksiz olsun, sen yine de oku.

Geri
Yukarı