NOVA-1660S sistem anakart ve kasa seçimi

Hocam birde fiyat çok pahalı gibi ya şuanda ince hesapta 8700 TL ye RTX 2060 lı hazır sistem var.
O sistemi bulamadım ve 8700TL ise işlemcisi 11400F kadar iyi değildir. Unutmayalım bu işlemci 3600X gibi bir performans sunuyor. Ve gaming.gen'den alan yakınlarım varken incehesap'tan hiç bir referansım yok. Sanırım bir arkadaş vardı o da düşük performans aldığını söylüyordu olması gerekenden. Sistemde şuan kasa hariç tereddütüm yok. Şu arkadaş kablolamadan bahsetti onu araştıracağım sadece.

O sistemi bulamadım ve 8700TL ise işlemcisi 11400F kadar iyi değildir. Unutmayalım bu işlemci 3600X gibi bir performans sunuyor. Ve gaming.gen'den alan yakınlarım varken incehesap'tan hiç bir referansım yok. Sanırım bir arkadaş vardı o da düşük performans aldığını söylüyordu olması gerekenden. Sistemde şuan kasa hariç tereddütüm yok. Şu arkadaş kablolamadan bahsetti onu araştıracağım sadece.
Umarım almışken en iyisini alırsınız hocam.

O sistemi bulamadım ve 8700TL ise işlemcisi 11400F kadar iyi değildir. Unutmayalım bu işlemci 3600X gibi bir performans sunuyor. Ve gaming.gen'den alan yakınlarım varken İncehesap'tan hiçbir referansım yok. Sanırım bir arkadaş vardı o da düşük performans aldığını söylüyordu olması gerekenden. Sistemde şu an kasa hariç tereddütüm yok. Şu arkadaş kablolamadan bahsetti onu araştıracağım sadece.

Technopat Yt'de videosu olmasi lazım kasanin ve kasanin içi olarak hiçbir sikayetim yok ancak Anakart'i oturttuktan sonra camsiz kapağin arkasinda kablolar için çok az boşluk kalıyor kısmende eziliyor kablolar.

Ek olarak kasa normalde 4 fanlı görselde 8 fan ek olarak 4 fan daha var anlayabilmiş değilim özelliklerde ek fanda görünmüyor.

Technopat Yt'de videosu olmasi lazım kasanin ve kasanin içi olarak hiçbir sikayetim yok ancak Anakart'i oturttuktan sonra camsiz kapağin arkasinda kablolar için çok az boşluk kalıyor kısmende eziliyor kablolar.

Ek olarak kasa normalde 4 fanlı görselde 8 fan ek olarak 4 fan daha var anlayabilmiş değilim özelliklerde ek fanda görünmüyor.
görsel temsili yazmıyor ama bilmiyorum onu sormak lazım.
@Hyperdunk evet 4 fan bulunuyor. Kablolama ile ilgili bir sıkıntı göremedim biraz baktım da.
@Hyperdunk evet 4 fan bulunuyor. Kablolama ile ilgili bir sıkıntı göremedim biraz baktım da.
Evet 4 fan bulunuyor. Kablolama ile ilgili bir sıkıntı göremedim, yani baktım biraz.
Evet 4 fan bulunuyor. Kablolama ile ilgili bir sıkıntı göremedim, yani baktım biraz.
Pardon hocam bug oldu herhalde :D

Son düzenleme:
Görsele aldanmamak gerekiyor F/P kasasida denebilir ancak bir kere sistem alacaksin 200 300 lira verip daha iyi bir kasa alabilirsin şahsen pişmanim :D
ayrica 2933 MHz anakartta sıkıntımin 3200 MHz RAM ister o sistem en mantıklısıda 3600 MHz RAM kullanmak 3200 MHz vs 3600 MHz yazsan Yt'ye farkı anlarsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı