NOVA-3070 Ti alınır mı?

Şunu da bildirmek isterim, sipariş verdiğimde 2 adet "CORSAIR 8GB Vengeance LPX 3200 MHz CL16 DDR4 Masaüstü Siyah Ram" gönderileceği yazıyordu ama bana 2 adet "Kingston 8GB (1x8GB) Fury Beast Siyah DDR4 3200MHz CL16 PC Ram" geldi.

Şunu da bildirmek isterim, sipariş verdiğimde 2 adet "CORSAIR 8GB Vengeance LPX 3200 MHz CL16 DDR4 Masaüstü Siyah Ram" gönderileceği yazıyordu ama bana 2 adet "Kingston 8GB (1x8GB) Fury Beast Siyah DDR4 3200MHz CL16 PC Ram" geldi.

Belki ellerinde kalmamıştır. Zaten hız ve CL değeri aynı sadece marka farklı.

İşlemci mecbur ısınacak güçlü bir işlemci. Ayrı bir soğutucu olsa iyi olur. Ekran kartı açısından ise soğutma performansı gayet iyi. Oyunlarda 65-67 derece civarını gördüm en fazla. Yazın bitişiyle beraber bu değerler daha da düşer.
Gta v full ayarlarda 85 dereceye çıktığı oluyor cpu. Gpu ise 80 dereceyi geçmiyor ama 75 altına da düşmüyor. Oda sıcaklığı da etkilidir illa sıcakl bir ilde yaşıyorum ama yine de değerler yüksek gibi geldi.

GTA V Full ayarlarda 85 dereceye çıktığı oluyor CPU. GPU ise 80 dereceyi geçmiyor ama 75 altına da düşmüyor. Oda sıcaklığı da etkilidir illa sıcakl bir ilde yaşıyorum ama yine de değerler yüksek gibi geldi.

Fan hızıda önemli hocam. 80 derece GDDR6X bellekler için sıkıntılı bir sıcaklık değil. Eğer FPS sabitlemiyorsanız sabitlemenizi öneririm. Hikayeli oyunları 60 Hz ve üzerinde oynamak saçma olur.

Fan hızıda önemli hocam. 80 derece GDDR6X bellekler için sıkıntılı bir sıcaklık değil. Eğer FPS sabitlemiyorsanız sabitlemenizi öneririm. Hikayeli oyunları 60 Hz ve üzerinde oynamak saçma olur.
Zaten gta denemek için yüklenmiştim daha ziyade simracing oyunları oynuyorum. Onlarda da 240 hz çıkmaya çalışıyorum. Monitör 32:9 olunca biraz zorlanıyor haliyle.

ben de ayın 2 sinde sipariş vermiştim. 3 iş günü içinde kargo yazıyo diye. bugün 3.gün hala kargo yok. aradım test aşamasında dediler. okuduklarıma bakılırsa en az 10 gün bekletecekler. iptal edip vatan dan hazır sistem alırım bekleyemem 10 gün işimiz gücümüz var 😅😅

Ben de ayın 2'sinde sipariş vermiştim. 3 iş günü içinde kargo yazıyor diye. Bugün 3.gün hala kargo yok. Aradım test aşamasında dediler. Okuduklarıma bakılırsa en az 10 gün bekletecekler. İptal edip vatandan hazır sistem alırım bekleyemem 10 gün işimiz gücümüz var 😅😅

Siz gibi süreç uzayınca ben de durumdan sıkılıp iptal etmek istediğimi söyledim. Yardımcı olacağız dediler ama sonraki gün kargoya verdiler. Açıkçası ürünü iptal etmedikleri için sonradan memnun oldum çünkü o fiyata o performansta bir sistem bulamamıştım. Bu arada iptal koşullarında montajı yapılmış ürünün iptali olamaz diye bir maddeleri var ama şansınızı deneyin. Umarım sizin için iyisi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı