Nova AMD FX-8320 Oyun Bilgisayarı Alınır Mı ?

Tercihleriniz iyi. RAM'i 1866MHz alabilirsiniz.
@Silinen üye

AMD FX serisi işlemcilerin RAM desteği 1866MHz'dir. Oyun oynayacak biri, iki frekans arasında gözle görülür bir fark hissetmez.
1600MHz'de alsanız problem olmayacaktır.

Kasayı hala satın almadıysanız işlemci sogutucusunu akasa venom atto yerine akasa venom pico olarak değiştirin. 10-15TL fark olacaktır. Karşılıgınıda alırsınız

@YKTYN Ben öneri istediğimi hatırlamıyorum ama :) Olsun yine uğraşmışsınız sistem toplamışsınız teşekkür ederim :) Yanlış hatırlamıyorsam Intel i5 4460 Vatan Bilgisayar' da ''İnternet'e Özel'' olan bir ürün yani büyük ihtimalle oraya gittiğim zaman daha yüksek bir fiyat çıkar. Artı olarak 500 W R9 285' e ne kadar yeter ki ? Ben yeterli olacağını sanmıyorum ama yanılmış da olabilirim bilemiyorum. Benim sorum şu bu benim alacağım kasa oyun ihtiyacımı karşılar mı ?

@Azz Daha almadım kasayı. Siz neye dayanarak Atto yerine Pico'nun daha iyi olduğunu öneriyorsunuz ? Kendiniz mi kullandınız ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı