Nova AMD FX-8320 Oyun Bilgisayarı Alınır Mı ?

K350 kasanın içinde güç kaynağı bence kötü. Daha iyisi toplanır 2500 liraya. İnternetten alırsanız EVGA GTX970 parçalı sistem dahi toplanır.

Arkadaşım şimdi o pc ucuz diyorsun evet haklısın. Çünkü nova gibi firmalar stokta kalan satılmayan veya satış imkanı pek olmayan malzemeleri bu şekilde elden çıkarmak ve yeni stoklar yapmak için böyle arada kampanyalar yapabiliyor. Bu iyi bişey aslında. Bu sistem oyun ihtiyacını karşılar mı bilinmez. Senin beklentilerine kalmış birşey. Benim gönlüm intel nvidia ikilisinden yana. Amd alan kaç tane arkadaşım varsa bin pişmanlar niyeyse. Ben hiç amd kullanmadım. Yaklaşık 10 yıllık intel nvidiacıyım hiç sıkıntı yaşamadım. Ha bu arada gereksiz bi bilgi ama söyleyim. Nvidia 7200 ekran kartım vardı 256 mb dükkanda duruyordu lol falan oynuyordum 4 ay önce elime raden hd6350 geçti 1 gb işlemcisi mimarisi herşeyiyle üstün ama lol oynayamıyorum artık :D 14 fps falan veriyor.

Arkadaşlar bu kasayı buldum. Sonra kendim Vatan'dan aynı parçaları topladım. İşlemci soğutucusu olmadan 2,195 TL' yi buldu. Sonra başka bir alışveriş sitesinden de soğutucuya baktım 45 TL. Bu durumda 2,195+45 = 2,240 TL yapıyor kendimiz toplamaya kalksak. Fakat Nova' da 2,181 TL. Sorum şu bu günümüz oyunlarını yüksek-ultra arası açar mı ?Eki Görüntüle 49884

Bu fiyatyları nereden buluyorsunuz ? bak burada anakartı msı olan bi sistem var. OC GENIE var en azından hızlı şekilde overclock olur.
tekno_zps6dafa29a.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı