Nova Prospekt neden video atmıyor?

Açıkçası emin değilim, o cinle evli adam ile çektikleri video bana çok gerçekçi gelmişti. Issız, ormanın içinde bir evde yaşıyordu adam, bunun kurgusunu nasıl yapabilirler, bilmiyorum.

Kanka bence bazı yerler sadece kurgu bazı yerlerde gerçek bence gerçek hayatta böyle olaylar olabiliyor zaten ben bile küçüklüğümde çok yaşadım sürekli uyurken beni bir şeyler rahatsız ediyordu sıçrayarak uyanıyordum.
Hocam böyle bir şey yapsalar bile çok uğraşırlar 3 harfliler :D

Doğru. Olabilir bilmiyorum :D

Kanka bence bazı yerler sadece kurgu bazı yerlerde gerçek bence gerçek hayatta böyle olaylar olabiliyor zaten ben bile küçüklüğümde çok yaşadım sürekli uyurken beni bir şeyler rahatsız ediyordu sıçrayarak uyanıyordum.

Doğru. Olabilir bilmiyorum :D

Katılıyorum olabilir hem kurgu hem gerçek.

Açıkçası emin değilim, o cinle evli adam ile çektikleri video bana çok gerçekçi gelmişti. Issız, ormanın içinde bir evde yaşıyordu adam, bunun kurgusunu nasıl yapabilirler, bilmiyorum.
Harabe bir ev bulup, adamın eline 50₺ sıkıştırıp, abi belgesel çekiyoruz sen de oyna derler.

bazı yerler sadece kurgu bazı yerlerde gerçek
Katılıyorum, bazı videolarında hatalar yakalamıştım ama bazılarında ise olanlara anlam verememiştim. Belki de çok iyi kurgu yapmışlardır o olanlarda da, ama değirmen videosunu hiç unutmuyorum, kapıdan içeriye garip bir şey gelmişti ve hemen ardından bir kaç saniye sonrasında camdan baktıklarında yine o varlığı görmüşlerdi. Hadi bu bir insan olsa bir kaç saniyede oraya ulaşması imkansızdı.

Neyse ne artık, bilemeyeceğiz.

Katılıyorum, bazı videolarında hatalar yakalamıştım ama bazılarında ise olanlara anlam verememiştim. Belki de çok iyi kurgu yapmışlardır o olanlarda da, ama değirmen videosunu hiç unutmuyorum, kapıdan içeriye garip bir şey gelmişti ve hemen ardından birkaç saniye sonrasında camdan baktıklarında yine o varlığı görmüşlerdi. Hadi bu bir insan olsa birkaç saniyede oraya ulaşması imkansızdı.

Neyse ne artık, bilemeyeceğiz.

Aynen biz en iyisi yarı kurgu yarı gerçek diyelim.

Şu anda Nova Prospekt'in son hali:
1643291140000.png

Sanırım kanal GG gibi bir durum var 😕. Umarım link var diye yine ban yemeyiz 😒.
1643291140000.png

Bugün kanala tekrar baktım. Kanal komple kapanmış:
1643359996630.png

1643291140000.png

1643359996630.png
Bugün kanal tekrar baktım. Sonuç:
1643721888618.png

Kanalın simgesi eski haline dönmüş ama kanal adı hala değişik. Ve en son yüklenen Shiba Inu videosu da silinmiş. İçimden bir ses sanırım kanalın çalındığını, daha sonra geri alındığını (Bundan pek emin değilim.) söylüyor 🤔.
1643291140000.png

1643359996630.png

Bugün kanal tekrar baktım. Sonuç:
1643721888618.png

Kanalın simgesi eski haline dönmüş ama kanal adı hala değişik. Ve en son yüklenen Shiba Inu videosu da silinmiş. İçimden bir ses sanırım kanalın çalındığını, daha sonra geri alındığını (Bundan pek emin değilim.) söylüyor 🤔.
Bugün yine kanala baktım:
1643959512057.png

Sadece kanal adı ShibaInuUS olarak kalmış (linkte.). Ayrıca "Doğrulandı" tiki de geri gelmiş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı