Nova Prospekt videoları kurgu mu?

Nova Prospekt videoları kurgu mu?

• Evet kurgu

Oy: 78 92,9%
  • Hayır değil

Oy: 6 7,1%

• Oy verenlerin toplamı
    84
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Nealarus Sen ocağı yakmadan ocak otomatik bir şekilde yanıyor mu? Biraz mantıkla bu tür soruların cevabını bulabilirsin. Adam canlı yayın yapmıyor, video çekiyor. Acaba arka planda ne oynamalar yapıyorlar, canlı yayın yapamaz bunlar bu sebeple.

Ama kapı çarpmaları, yari değişen eşyalar, kendi kendine yanan ateşler nasıl oluyor? Bu olaylar olurken ayak sesi yok, yani üçüncü bir kişiye rastlanmıyor.
Pratik efektler ve zamanlı video "cut"larıyla çok şeyi gerçekçi gibi gösterebilirsin.

Kurgu mu geçek mi bilmiyorum ama Can'ı çok eskiden beri tanıyorum. Eski kanal dağılınca iletişim koptu. Can Radyo Televizyon mezunu belki tecrübelere bağlı olarak yaptıkları kurgu olabilir. Kurgu olsun olmasın videoda çok emek var. İzliyorum hoşuma gidiyor korkmasamda gülüyorum. Bu arada yaşadıkları kurgu olsa bile geçek hayatta olabilecek şeyler yaşıyorlar. Karadeniz'de veya başka yerlerde terk edilen yerler cidden çok tehlikeli. Başıma geldiğinden biliyorum. Bu tur doğa üstü olaylara inanmayanlar araştırıp biraz derinlere inebilirler ama dikkatli olsunlar fazla detaya iner veya kendinizi kaptırırsanız başınıza bela alabilirsiniz. :)

Nova Prospekt kim... Bu konu açılmasa böyle birinin haberim bile olmayacaktı. Bir videosuna atlayarak baktım. Keşke haberim olmasaydı, dedim. Allah'ın gücüne gitmesin, buna ayırdığı zamanı... 🤭

Böyle şeylere inanmayın, lütfen. 🙃

Hayır, hepsi gerçek. Cinleri gerçekten görüyorlar ve iletişime geçebiliyorlar. Kurgu diyenler "ataysit dedikleri bir gürup imansız".

Tamamı olmasa da çoğunluğu kurgu sadece bu kanalın değil bu tür video çeken kişilerin.🙃

prosofi ve 3. tür kanallarına bakarsanız bazı detayları görebilirsiniz.

Gerçek mi diye düşünürsen piskolojin bozulabilir. Bizden başka varlıklar var lakin okumak gerek.. Bu videolar tamamen kurgu gerçekte böyle şeyler yaşasalar akıllarını kaybederler diye düşünüyorum..

• İnanılmaz
İfadeler: acv
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı