Nova Prospekt videoları kurgu mu?

Nova Prospekt videoları kurgu mu?

• Evet kurgu

Oy: 78 92,9%
  • Hayır değil

Oy: 6 7,1%

• Oy verenlerin toplamı
    84
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Not: Video'da küfür vardır.
Nova Prospekt video atmış.

Dakikda 35:41'deki, yatakta yatan şey ne olabilir?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece belirttiğiniz dakikayı izledim. Bunu sizde çekersiniz yani ne var ki :) Manken koymuşlardır daha önce diyelim yada biri yattı oraya zaten hiç bir gelişme yok kapıyı aralıyor bağırıp kaçıyorlar, orada insan dışı bir görüntü yok yani ben göremedim. Tamamen kurgu arkadaşım. Bir daha söylüyorum olağan üstü bir an yaşasalar videosunu bile çekeceklerini sanmıyorum hadi çektiler akılları yerinde olacağını sanmıyorum. Yani bir film edasıyla izle bir yönetmen var ve senaryoyu oynuyorlar..

Sadece belirttiğiniz dakikayı izledim. Bunu sizde çekersiniz yani ne var ki :) Manken koymuşlardır daha önce diyelim yada biri yattı oraya zaten hiç bir gelişme yok kapıyı aralıyor bağırıp kaçıyorlar, orada insan dışı bir görüntü yok yani ben göremedim. Tamamen kurgu arkadaşım. Bir daha söylüyorum olağan üstü bir an yaşasalar videosunu bile çekeceklerini sanmıyorum hadi çektiler akılları yerinde olacağını sanmıyorum. Yani bir film edasıyla izle bir yönetmen var ve senaryoyu oynuyorlar..
Manken olsa ayağı hareket eder mi? Kimse kurgu için dakikalarca öyle bir odada duramaz diye tahmin ediyorum.

Manken olsa ayağı hareket eder mi? Kimse kurgu için dakikalarca öyle bir odada duramaz diye tahmin ediyorum.
Neden durmasın ki? Gider yatarım 5 DK ne var bunda. Net kurgu işte, inananın aklından şüphe ederim.
Korku filminde oynayan insanlar filmde gerçekten ölüyor mu mesela?

Para. Orası normal bir gecekondu kardeşim, her hangi bir köye git gece aç kamerayı ve flashını sadece kameradan bak onda bile korku gelir insana . Dakikalarca da durmuyor zaten montaj diye bir şey var.

Bi' saçmalıktan ibaret video zilzilesi. Diğer arkadaşsın dediği gibi bu sadece bir video. Sizler bu video çekilir iken arka planda yapılan hiç bir şeyden habersizce izliyorsunuz. Bende eve girdiğim zaman bu sesleri yaratabilirim, yatakta yatabilirim ve araba sürebilirim lütfen saçma şeylere inanmayınız efenim.

Videolarının doğrulanacak ya da yanlışlanacak bir tarafı yok ki. Karanlıkta 20-30 dakika boyunca yürüyüp, arada bir bağırıyorlar.

Türk halkının önüne ne sunsan gözü kapalı inanıyor. Ne bir sorgulama, ne bir araştırma yetisi yok. Bu kişiler de bunun ekmeğini yiyor. Bulmuslar bug'u, yesinler, hakları.

Bu içerikleri yapanlara değil, inanarak izleyenlere acıyorum.
Türk halkıyla alakası yok bence bu olayın, arkadaşın yaşı küçük belli. İzleyici kitlesi de ortada bu tür kanalların. Gerçi çocuk bile kandıramayacak kadar saçma cinli-hayaletli olaylar ama neyse.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı