Nox Player Performance Optimization sorunu

Hypf

Hectopat
Nox Player yükledim karşıma böyle şeyler çıkmaya başladı. Intel'le ilgili şeyler yazıyor ama benim bilgisayarımda Intel'le ilgili hiçbir şey yok. Bu sorunu anlamadım gitti. Lütfen yardım eder misiniz?

Ek Açıklama 2019-09-04 223754.png
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
merhabalar aynı sorunu ben de yaşıyorum. dell inspiron 1525 laptopum var.
İşlemci Hızı : 2,00 GHz.
Bellek : 2048 MB.
Ekran Kartı : Intel GMA X3100
çok eski olduğu için ekran kartı güncellemesi almıyor. ben format atmadan önce bu uygulamayı kullanabiliyordum. şimdi ise açıldıktan sonra üstteki gibi uyarı çıkıyor ve siyah ekran açılıyor sadece. diğer emülatörlerin hepsini denedim. aynı sorun onlarda da oluyor. sadece bluestack çalıştı ama o da sömürüyor laptopu. yardım ederseniz sevinirim.
ek olarak, biostan sanallaştırmayı (VT) etkinleştirdim. hala sorun devam ediyorum.
merhabalar aynı sorunu ben de yaşıyorum. dell inspiron 1525 laptopum var.
İşlemci Hızı : 2,00 GHz.
Bellek : 2048 MB.
Ekran Kartı : Intel GMA X3100
çok eski olduğu için ekran kartı güncellemesi almıyor. ben format atmadan önce bu uygulamayı kullanabiliyordum. şimdi ise açıldıktan sonra üstteki gibi uyarı çıkıyor ve siyah ekran açılıyor sadece. diğer emülatörlerin hepsini denedim. aynı sorun onlarda da oluyor. sadece bluestack çalıştı ama o da sömürüyor laptopu. yardım ederseniz sevinirim.
ek olarak, biostan sanallaştırmayı (VT) etkinleştirdim. hala sorun devam ediyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı