NTLite benzeri uygulama önerisi

Selamünaleyküm. bana NTLite gibi bir uygulama önerir misiniz?
Zamanında ve halen de edit windows yapmaktayım. İlk başta NTlite çok karmaşık gibi gelse de aslında en güzeli o.

Fakat o dönem birkaç program daha kullanmıştım. Biri DISM_Tool.exe / install.wim dosyasını düzenlemek için kullanıyordum.

Diğeri ise RT 7 Lite ve Win ToolKit

Zamanında ve halen de edit Windows yapmaktayım. İlk başta NTLite çok karmaşık gibi gelse de aslında en güzeli o.

Fakat o dönem birkaç program daha kullanmıştım. Biri DISM_Tool.exe / install.wim dosyasını düzenlemek için kullanıyordum.

Diğeri ise RT 7 Lite ve Win toolkit.

Teşekkür ederim.

Zamanında ve halen de edit windows yapmaktayım. İlk başta NTlite çok karmaşık gibi gelse de aslında en güzeli o.

Diğeri ise RT 7 Lite ve Win ToolKit
Hocam bu NTLite ucretsiz versiyonu yeterli mi? Bunun pro full surumunu lisansini nasil bulabiliriz? Diger bahsettiginiz programlar ntlite;in yapabildiklerini yapiyor mu?

Hocam bu NTLite ucretsiz versiyonu yeterli mi? Bunun pro full surumunu lisansini nasil bulabiliriz? Diger bahsettiginiz programlar ntlite;in yapabildiklerini yapiyor mu?
Her programın kendi içerisinde özellikleri var. NTlite pro kullanmadım, açıkçası ücretsiz olanı işimi gördü.

Geri
Yukarı