NTLite ile düzenlenmiş Windows 10 ISO dosyası var mıdır?

M.Meriç

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba değerli hocalarım, elinizde Windows 10'nun gereksiz hizmetlerinden ve sistem uygulamalarından arındırılmış bir ISO dosyası arıyorum. Kendin yap diyecek olan hocalarım için NTLite kullanmayı pek beceremedim.

Merhaba değerli hocalarım, elinizde Windows 10'nun gereksiz hizmetlerinden ve sistem uygulamalarından arındırılmış bir ISO dosyası arıyorum. Kendin yap diyecek olan hocalarım için NTLite kullanmayı pek beceremedim.

Buradan yapabilirsiniz NTLite ile ayrıca ellenmemiş Windows 10 ISO'su kurduktan sonra debloat yapıp gereksiz hizmetleri kapatınca NTLite'tan daha iyi performans aldım ben

Sağ olun hocam bu rehberin harfiyen yapmama rağmen açtığımda bütün her şey aynıydı.
Siz neler yaptığınızı anlatır mısınız?

Sağ olun hocam bu rehberin harfiyen yapmama rağmen açtığımda bütün her şey aynıydı.

O zaman şu dediğimi yapın

Ellenmemiş Windows 10 ISO'su kurduktan sonra debloat yapıp gereksiz hizmetleri kapatınca NTLite'tan daha iyi performans aldım ben

Ben önce normal Windows 10 kuruyorum sonra bu videodakileri yapıyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı