NTLite ile ISO dosyasına driver eklenebilir mi?

Sürücüyü Windows 7 uyumluluğu ile indirip deneyin, NTLite ile entegre edilince açılmayabilir Windows.
Denedim.
Benimkini de denediyseniz ve yine de olmuyorsa zaten olmaz. NTLite ile ekleseniz bile bir sorun çıkartır mutlaka.
O zaman yapacak bir şey yok gibi.
Intel driverlarinda tabii ne kadar performansli olur bilemiyorum ama driver kodlarina inip bir satirda degisiklik yaparak istedigin win surumune kurabiliyordun suruculeri.
Benzer islemleri uygulayabilirsin diye dusunuyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Onu da denedim.

Intel driverlarinda tabii ne kadar performansli olur bilemiyorum ama driver kodlarina inip bir satirda degisiklik yaparak istedigin win surumune kurabiliyordun suruculeri.
Benzer islemleri uygulayabilirsin diye dusunuyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu yöntem ile UHD620 ekran kartını çalıştırabilmiştim, bunu deneyebilir.

Sistemim pek iyi değil, o yüzden şu an W10 LTSC kullanıyorum. W8.1 yüklediğim de UHD 600 grafik kartımın W8.1 driver desteği olmadığı için yükleyemiyorum. Sorum şu, NTLite ile ISO dosyasına grafik kartımın driverini yükleyebilir miyim ve sağlıklı olur mu? @AJFA Hocam bir fikriniz var mıdır acaba?
Driver ekleyebilirsiniz. Ancak ekran kartı uygulamaları yüklenmez, yalnızca driver'ı yükler. Uyumluluk sorunu var ise driver'ı yüklemeyebilir.
Uyumlu driver bulamadıysanız bu siteye bakın. İkinci sıradaki driver için 8.1 uyumlu diyor. Dosyaları NTLite ekleyin.

Driver ekleyebilirsiniz. Ancak ekran kartı uygulamaları yüklenmez, yalnızca driver'ı yükler. Uyumluluk sorunu var ise driver'ı yüklemeyebilir.
Uyumlu driver bulamadıysanız bu siteye bakın. İkinci sıradaki driver için 8.1 uyumlu diyor. Dosyaları NTLite ekleyin.
Belki denerim. Sağ olun hocam.

Geri
Yukarı