Nükleer bir savaş veya nükleer bir patlama olur mu?

kenan360

Decapat
Dünyada olan olaylar beni kötü etkiledi, cidden hayallerim, hedeflerim, sanki o hedeflere ulaşamayacak gibi hissediyorum, yanı başımızda nükleer savaşın ayak sesleri var. Sizce ne olacak bu dünyanın hali? Nükleer bir savaş veya patlama bekliyor musunuz?

Dünyada olan olaylar beni kötü etkiledi, cidden hayallerim, hedeflerim, sanki o hedeflere ulaşamayacak gibi hissediyorum, yanı başımızda nükleer savaşın ayak sesleri var. Sizce ne olacak bu dünyanın hali? Nükleer bir savaş veya patlama bekliyor musunuz?
Bence bunun olabilmesi için nükleer gücü olan bir ülkenin köşeye sıkışması ve halkının yok edileceği tehlikesi ile karşı karşıya kalması gerek. Biraz da acımasız olmalı ABD gibi.

Sadece bir tarafın atması ile başlar tüm olay. Herkes zararlı çıkar, sadece atılan bölge değil.
Caydırıcılık anlamında kullanılıyor şuan. Ama köşeye sıkışmış bir köpek son çare olarak saldırır. Köşeye sıkışan bir ülke her şeyi göze alabilir.

Olacağını sanmıyorum çünkü nükleer savaşta sadece a ülkesinin düşmanı olan b ülkesi zarar görmez savaşla alakası olmayan ülkeler dahil a ülkesi de zarar görür

Geri
Yukarı