Nükleer tesise gizlice sızdığımız oyunun ismi nedir?

Oyunun sadece 1. bölümünü oynamıştım. Nükleer bir tesise gizlice sızıyorduk. Etrafta bir sürü asker ve kameralar vardı. Hepsini vura vura gidiyorduk. Hatırladığım kadarıyla logosu CS 1.6 logosuna benziyordu. Yanlış hatırlıyor da olabilirim. Oyundan pek bir şey hatırlamıyorum. Eski bir oyun bu arada. 2010'dan önce çıkmış olması muhtemel. Oyun içi görselleri pek hatırlamıyorum. Sadece dediğim gibi bir nükleer tesise sızıyoruz, adamları ve kameraları vura vura ilerliyoruz. Amaç ne onu da bilmiyorum :D.
CS 1.6 logosu ise half life olabilir ama onda uzaylılar vesaire var. Kamera olduğunu hatırlamıyorum. Oyun Tps mi Fps mi falan daha fazla bahsetsen bir de atmosferden.

Modern Warfare 1'de gemiye sızıyorduk. Modern Warfare 2'yi ise hatırlamıyorum. Şu işe bak en az 4-5 kere bitirdiğim seriyi hatırlamıyorum.

Minecraft bence.

Valla bende 1'i bitirdim fakat tek hatırladığım bir adamı kolundan vuruyorduk isim vermiyorum oynayacak arkadaşlar için. Ve o radyasyonlu bölgedeydik tek hatırladığım bu bunu da 4-5 sene önce oynamıştım.

Modern Warfare 1'de gemiye sızıyorduk. Modern Warfare 2'yi ise hatırlamıyorum. Şu işe bak en az 4-5 kere bitirdiğim seriyi hatırlamıyorum.

Minecraft bence.
Modern Warfare 1'in son operasyonunda tesise sızıyorduk, 2 de öyle nükleer tesisi andıracak mekan yok. MW 1 belki olabilir ama bence arkadaş farklı bir şeyden bahsediyor. Eğer dediğini bilen biri çıkmazsa bulmak zor :D

Geri
Yukarı