Nükleer tesise gizlice sızdığımız oyunun ismi nedir?

Kamera vurulduğuna göre gizlilik içeren bir oyun olabilir. Cevap hakkımı Splinter Cell serisinden herhangi bir oyun diyerek kullanmak istiyorum.

Kardeşim bence sen CS:GO'nun trailerini izlemişsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun FPS. Başlığa yazmıştım ama değişmiş. CoD tarzı bir oyun değil. Daha çok Payday 2 ve Hitman karışımı bir oyun. Yazılan diğer oyunlara baktım fakat şu an hiç biri aradığım oyun değil. Splintercell aslında FPS olsaymış bir tık benzeyebilirmiş :). Oyunu piyasadan mı sürdüler acaba :D.

Oyun FPS. Başlığa yazmıştım ama değişmiş. CoD tarzı bir oyun değil. Daha çok Payday 2 ve Hitman karışımı bir oyun. Yazılan diğer oyunlara baktım fakat şu an hiç biri aradığım oyun değil. Splintercell aslında FPS olsaymış bir tık benzeyebilirmiş :). Oyunu piyasadan mı sürdüler acaba :D.
Sniper Ghost Warrior 3?

Chernobylite diyecektim açık dünya değil demişsiniz, gerçi oyunu oynamadım ama bir bakın yine de.
Aynı zamanda eksi. Şu an 18 yaşındayım ve 19'a gireceğim. Bu oyunu oynadığım zamanlar Dayım aracılığıyla bir internet kafeden bilgisayar almıştık, Windows XP tabii ki. Daha 8-9 yaşlarındayım ve bilgisayarın içinde 30'u geçik oyun vardı. Bu yüzden pek hatırlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı