Nugget gerçek tavuk etinden mi yapılıyor?

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. Evde veya Fast Food zincirinde severek yediğimiz Nugget, gerçek tavuk etinden mi yapılıyor? Yoksa internetteki söylentilere göre macundan mı yapılıyor? Çünkü yediğimde çok aşırı yumuşak içi ve sanki tavuk eti değil, doğal olmayan bir madde yiyormuşum gibi hissediyorum. Tavuğa yakın bir tat alıyorum ancak tam tavuk gibide değil? Birazcıkta içine lezzetli baharat katmışlar. İçinde ne var bunun? Bim'den Lezita marka Nugget alıp, kızarttım ama yerken pek zevk vermiyor çünkü ağızda rahat dağılıyor ve et hissiyatı yok? Normal tavuk pişirip yediğimde, tavuk diyebiliyorum ancak Nugget etinde hiç öyle değil? Yediğimiz Nugget'in içindeki gerçek tavuk eti değil mi? Zararlı mı?

Robottan geçirildiği ve katkı maddeleri olduğu için içinde normal farklı gelmesi. Ama aşağıdaki videoda Refika'nın ev yapımı nuggetlarını görebilirsiniz nasıl yapıldığını:)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tavuk eti gerçek olsa bile katılan, karıştırılan maddeler gerçeğin "g"sini içermiyor. Tavuk etinin gerçeği yahut doğalı bembeyaz olmaz zaten. Alacalanmış kahverengi bir renge sahiptir. Nuggetları bırak dürümcülerdeki tavuk eti bile yapay.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı