Numara değiştirilirse panelde gözükmeye devam eder mi?

Arda Adanır

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar zamanında yanlış insanlara numara verdiğim için panel yemiştim. Şimdi numaramı değiştirip panel yersem eski numaram mı gözükür yeni numaram mı?

Paneller datalar üzerinden çalışıyor yani mesela 1 Ocak tarihinde çekilen data aynı kalır bir değişim yaşanmaz. Uzatmamak gerekirse yeni bir veri sızıntısı olmadığı sürece panellerde eski numaran gözükmeye devam eder.

Paneller datalar üzerinden çalışıyor yani mesela 1 Ocak tarihinde çekilen data aynı kalır bir değişim yaşanmaz. Uzatmamak gerekirse yeni bir veri sızıntısı olmadığı sürece panellerde eski numaran gözükmeye devam eder.

En son sızıntı 2016 yılında olmuş sanırım yani 2016'da kayıtlı olan veriler. Gözüküyor datada, numara değiştirirsem eski numaram gözükecek ve rahatsız edemeyecekler beni.

En son sızıntı 2016 yılında olmuş sanırım yani 2016'da kayıtlı olan veriler. Gözüküyor datada, numara değiştirirsem eski numaram gözükecek ve rahatsız edemeyecekler beni.

Evet dediğim gibi yeni bir sızıntı olmadığı sürece bir sıkıntı yaşamazsın diye umuyorum. İleride ne olacağı belli olmaz ama bir anda bir sızıntı ile her şey başa dönebilir 😇

Geri
Yukarı