Numara ile adres nasıl bulunur?

Arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkürler ama benim kararım kesin eğer bir site adı veya yol gösterecek birisi varsa bekliyorum eğer yoksa tekrar teşekkürler.

Arkadaşlar sahibinden de ki bir ürün sahibi tarafından dolandırıldım, elimde numarası var numarası ile adresini bulmam mümkün müdür?

Hacker forumlarında adamın numarasından 7 sülalesinin bile ev adresini bulurlar :D

Zamanında numara üzerinden IP, oradanda ev adresi bulmuşluğum var.
1-1.5 yıl önce salmamış olsam termux üzerinden yapabilirdim bir ihtimal ama artık beceremem o işi.
Yöntemler var fakat illegal olduğu için bu forum üzerinde kimse size yardımcı olamaz, olsa yetkililer izin vermez.

Hacker forumlarında adamın numarasından 7 sülalesinin bile ev adresini bulurlar :D

Zamanında numara üzerinden IP, oradanda ev adresi bulmuşluğum var.
1-1.5 yıl önce salmamış olsam termux üzerinden yapabilirdim bir ihtimal ama artık beceremem o işi.
Yöntemler var fakat illegal olduğu için bu forum üzerinde kimse size yardımcı olamaz, olsa yetkililer izin vermez.

Başka bir mecra üzerinden bana yazma şansınız var mı?

Arkadaşlar sahibinden de ki bir ürün sahibi tarafından dolandırıldım, elimde numarası var numarası ile adresini bulmam mümkün müdür?
Bu mümkün bir kargo firmasına git ve durumu izah et bu durumda yardımcı olabilir misiniz de rica et bulurlar. Ama yasal yollardan yapman daha mantıklı olur.

Başka bir mecra üzerinden bana yazma şansınız var mı?

O işleri bırakalı bayağı oldu yardımcı olamam.
İllegal bir işlem olduğu için size vereceğim sitelere girmeniz bilgisiz iseniz sıkıntı olabilir, gerek yasal olarak gerek çok fazla virüs riski olmasından.

Ayrıca hiçbir sosyal mecra kullanmamaktayım.
Ve bu işi yapabilecek insanlarda pek güvenilir olmaz söyleyeyim, 200TL için cihazınızda girdiğiniz tüm kart, T.C no vb. bilgilerinizi kaptırabilirsiniz.

Geri
Yukarı