Numaradan nasıl isim sorgulanır?

Haydar Saplayan

Picopat
Daha fazla  
Ücretli operatör servisi dışında sorgulama yapabileceğim bir yol var mı? Operatörden ücretli sorgulama yaptım bulmadı. Sorgulama mesajında "msısdn rehbere kayıtlı değildir" yazıyor.

Birkaç dengesiz günlerdir arayıp duruyor. Konuşmayıp kapatıyor. Bulamazsam savcılığa gidip uğraşacağım. Üç farklı numaradan aradılar. WhatsApp da kullanmıyorlar. Aralarında fısıltı ile bir şeyler konuşuyorlar.

Ücretli operatör servisi dışında sorgulama yapabileceğim bir yol var mı? Operatörden ücretli sorgulama yaptım bulmadı. Sorgulama mesajında "msısdn rehbere kayıtlı değildir" yazıyor.

Birkaç dengesiz günlerdir arayıp duruyor. Konuşmayıp kapatıyor. Bulamazsam savcılığa gidip uğraşacağım. Üç farklı numaradan aradılar. WhatsApp da kullanmıyorlar. Aralarında fısıltı ile bir şeyler konuşuyorlar.
İllegal yolla basit bir şekilde bulabilirsin. Tavsiye değildir.

Yanlış bilgi
Getcontact adında bir uygulama vardı bir ara ancak para vermelisin, fiyatını bilmiyorum gir bir bak.

O uygulamayı karşı tarafta kullanıyor olmalı.
Yok yahu zannetmiyorum tabi ben reklamda görmüştüm fakat o kadar insanın kullanıyor olduğunu düşünmüyorum . (Reklam derken Burak Aktürk Youtube kanalından bahsediyorum.)

Yeni konular

Geri
Yukarı