Numaraya kayıtlı Papara hesabı nasıl silinir?

freedom_m

Decapat
Daha fazla  
Geçenlerde 01.11.2023 itibarıyla, 6 ay boyunca kullanılmayan Papara hesaplarından ücret tahsil edilecektir. Değişikliğin yürürlüğe gireceği tarihe kadar hiçbir ücret ödemeden çerçeve sözleşmeden dönebileceğini, aksi halde değişiklikleri kabul etmiş sayılacağını hatırlatırız. Diye bir mesaj geldi. Benim daha önce Papara hesabı açmıştım ama kullanmıyorum. Papara uygulamasını indirdim sifreyi unut dedim. E postaniza gonderdik dediler. Ama e-posta hesabımı hatırlamıyorum. Musteri hizmetlerini aradım yarım saat bekledim yine açmadılar. E maile ile de düzgün bir cevap alamadim. Ne yapma gerekli? Hesabı silmesem bir sıkıntı çıkaar mi?

Kayıtlı posta hesabınızı hatırlamıyorsanız/bulamıyorsanız tek çareniz kayıtlı numaradan irtibata geçmek. Konuyla ilgili, hesabınızda zaten bakiye yoksa bahsedilen "Kullanılmayan Hesap Ücreti" sizden kesilmez ve size herhangi bir şekilde borç olarak yansımaz.

Kayıtlı posta hesabınızı hatırlamıyorsanız/bulamıyorsanız tek çareniz kayıtlı numaradan irtibata geçmek. Konuyla ilgili, hesabınızda zaten bakiye yoksa bahsedilen "Kullanılmayan Hesap Ücreti" sizden kesilmez ve size herhangi bir şekilde borç olarak yansımaz.

Hesabimda hiç bakiye yok, yani durup dururken borçlanmam değil mi hocam?

Hesabimda hiç bakiye yok, yani durup dururken borçlanmam değil mi hocam?

Hayır hocam borçlanmazsınız. Papara, ön ödemeli bir kart olduğu için sadece içinde olan bakiye kadar işlem yapabilirsiniz. Bu nedenle hesap bakiyeniz eksiye düşmez ve ayrıca size gelen mail içeriğinde son satırlara bakarsanız eğer, hesabınızda bakiye bulunmadığı takdirde işlem uygulanmayacağı yani borç olarak kaydedilmeyeceğine dair bir yazı görebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı