Papara hesabı tamamen nasıl silinir?

0850 340 0340 bu Papara müşteri hizmetleri numarası bu numarayı arayarak hesabının kapatılmasını isteyebilirsin ama kişisel verilerin bir süre daha Papara'da kalıyor güvenlik amacıyla yardımcı olabildiysem ne mutlu bana çözüldü olarak işaretlerseniz sevinirim.
Kusura bakma bir sorum daha olacaktı mesela ben hesabımı sildirdim fakat güvenlik nedeniyle bilgilerim 10 yıl saklanıyor diye biliyorum ve biri benim adıma hesap açıp yasal olmayan şeyler yapsa suçlusu benmi oluyorumum ve bu bilgilerle bana ulaşıp ceza yazabilirler değilmi

Kusura bakma bir sorum daha olacaktı mesela ben hesabımı sildirdim fakat güvenlik nedeniyle bilgilerim 10 yıl saklanıyor diye biliyorum ve biri benim adıma hesap açıp yasal olmayan şeyler yapsa suçlusu benmi oluyorumum ve bu bilgilerle bana ulaşıp ceza yazabilirler değilmi
Bilgilerin saklanıyor fakat bilgilerine sadece yetkililer ulaşabilir. Yetkililerde senin adına yasal işlem yapamazlar. Bu yüzden için rahat olsun.

Açtığınız konuların sebebi nedir? Bir suç işlediniz ve yırtmaya mı çalışıyorsunuz?

Yoksa Papara kart kiralama olayını öğrenip kiralamamanıza rağmen başıma bir şey gelir korkusuna düşüp hesap silmeye mi çalışıyorsunuz?

Açtığınız konuların sebebi nedir? Bir suç işlediniz ve yırtmaya mı çalışıyorsunuz?

Yoksa Papara kart kiralama olayını öğrenip kiralamamanıza rağmen başıma bir şey gelir korkusuna düşüp hesap silmeye mi çalışıyorsunuz?
Benim ailem papara karta izin vermemişti bende araştırınca bu kiralama olayını öğrendim ben o işe girmedim allah korusun girmemde sadece benim başım a agelirmi diye korkuyorum internete araştırdım mağduru varmış ama kendi elleriyle vermişler bilgilerini allah korusım böyle bişey yapmayın

Benim ailem Papara karta izin vermemişti bende araştırınca bu kiralama olayını öğrendim ben o işe girmedim Allah korusun girmemde sadece benim başım a agelir mi diye korkuyorum internete araştırdım mağduru varmış ama kendi elleriyle vermişler bilgilerini Allah korusım böyle bir şey yapmayın.

Size 10000 TL civarı ücret vererek kartınızı kiralıyor ve bilgilerinizi siz onlara veriyorsunuz. Sonrasında onlar kumar falan size borç bırakıyor ve yanıyorsunuz. Olay bu. Siz bilgi vermedikçe asla bir şey olmaz. Endişe etmenize gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı