Numpad'li Klavye vs Numpad'siz Klavye

FEDUX

Hectopat
Makaleler
2
Mekanik klavye olarak aklımda Corsair K63 ve K68 var. Fakat K63’te numpad yok, diğerinde var.
Oynadığım oyunlar arasında GTA 5’te uçak sürerken numpade ihtiyaç duyuluyor. Fakat R6S, PUBG, Fortine gibi oyunlarda ihtiyaç duyulmuyor. Ben de arada kaldım yardımcı olur musunuz?
?
Moderatör Fortnite yazamamış :)

Son düzenleme:
Mekanik klavye olarak aklımda Corsair K63 ve K68 var. Fakat K63’te numpad yok, diğerinde var.
Oynadığım oyunlar arasında GTA 5’te uçak sürerken numpade ihtiyaç duyuluyor. Fakat R6S, PUBG, Fortine gibi oyunlarda ihtiyaç duyulmuyor. Ben de arada kaldım yardımcı olur musunuz?
?
Moderatör Fortnite yazamamış :)
Shooter oyunlarında kısa klavyeye sahip olmak avantaj sağlar, iki kol arasındaki mesafe ne kadar azsa hassasiyet o kadar artar, numpad kullanmamayı seçerseniz K63, M750 TKL düşünebilirsiniz.

Son düzenleme:
Arkadaşın üstteki attığı gibi Çin ürünlerini tavsiye etmiyorum, bütçeyi sıkmadığınız sürece bu tür ürünleri alıp ikinci veya üçüncü gün tuşun basılı kalma gibi sorunları yaşama şansınız var.
Yanlış linki atmışım :D bende önermem Redragon.

K63 ya da M750 TKL öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı