Numpad'siz klavye önerisi

Aynen farkı yok. Araştırmanı öneririm isme göre yadirgama lütfen.

İsmine göre yadırgamıyorum. O markanın da kulaklık, mouse gibi birçok ürününü önerdim. Sadece bu klavyede kullanılan Switch'lerin ne denli dandik olduklarını araştırırsan sen de bir daha önermezsin.

Araştırmadan gelip de arkasında durmayacağınız şeyler söylemeyin.

İsmine göre yadırgamıyorum. O markanın da kulaklık, mouse gibi birçok ürününü önerdim. Sadece bu klavyede kullanılan Switch'lerin ne denli dandik olduklarını araştırırsan sen de bir daha önermezsin.

Araştırmadan gelip de arkasında durmayacağınız şeyler söylemeyin.

Araştırmadan arkadasinda durduğum bir şey söylemiyorum arkadaş 400 TL bir bütçem var demiş ve bu bütçe de bundan başkası yok. Önerdiğiniz klavye 600 TL fiyatı var arkadaş 400 TL bir bütçede arıyor. Ve ben bunu direk klavye değil de markaya dediğinizi düşündüm o yüzden de kusura bakmayın.

Evet aynı klavye. Switch'leri RK üretimi. Yay sesi yoktur.
Tamam bildiğim kadarıyla sadece mavi ışıklandırmalı kablosu çıkabiliyor mu sabit mi @erme

Bir de bu klavyenin tüm incelemelerinde RGB ve kablosuz kullanılabiliyor. Bu farklı bir ürün mü orijinal mi ve yazılımı var mı almayı düşünüyorum.

@erme

Son düzenleme:
Tamam bildiğim kadarıyla sadece mavi ışıklandırmalı kablosu çıkabiliyor mu sabit mi @erme

Bir de bu klavyenin tüm incelemelerinde RGB ve kablosuz kullanılabiliyor. Bu farklı bir ürün mü orijinal mi ve yazılımı var mı almayı düşünüyorum.

@erme
Kablosu çıkmıyor.

TR'de satılan versiyon farklı. Orijinal. Yazılımı yok.

Logitech g213 prodigy
Merhaba ben bu klavyeyi 1yıl önce almayı düşûnüyordum mekanik değil. Tuşların yumuşak olduğu klavyenin 2ms gibi az olduğu ve rgb sinin çok güzel olduğu için düşünmüştüm almayı siz ne diyorsunuz bir sıkıntısı var mıdır önerileriniz yorumlarınızı bekliyorum

@erme

G213 kronik sorunlu bir klavye, kesinlikle alınmamalı. Gamenote klavyelerin anahtar sorunları var, tercih edilmemeli.
Tamam o zaman g87 rk alacağım

Hocam bu G87 klavyesinin tuşları ttc üretim rk üretim değil mi bir de tuş basım ömrü kaç.@erme

@erme

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı