Nutella 60 classic recipes kitabı nereden bulunur?

lVoLBieXl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar "nutella 60 classic recipes" kitabını TR de en ucuz şekilde nereden bulabirim? TR de yoksa en düzgün yoldan nerede bulabirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten şimdiden teşekkürler.

2 gün önce 200 civarıydı neden bu kadar fiyatı artmış? Ve başka yerde bulamaz mıyım?
Evet haklısınız maalesef. Sayfa önizlemesinde bile eski fiyat gözüküyor. Maalesef en ucuz bulabildiğim bilindik yer bu. Türkiyede ise adını duymadığım bir satıcı 430 Tlye satıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220917-181403_Chrome.jpg
    Screenshot_20220917-181403_Chrome.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 18
Evet haklısınız maalesef. Sayfa önizlemesinde bile eski fiyat gözüküyor. Maalesef en ucuz bulabildiğim bilindik yer bu. Türkiye'de ise adını duymadığım bir satıcı 430 TL'ye satıyor.

Peki hocam TR de satan kitapçılar falan var mıdır varsa nasıl bulabilirim bilginiz var mı? Tam alacakken fiyatının o denli artması çok zoruma gitti.

Dediğim gibi ben Türkiye'de sadece bir sitede gördüm onda da 400 küsur TL idi.

Peki hocam çok teşekkür ederim. Bu hafta içerisinde Amazon'da fiyatının düşme şansı var mı acaba bir bilginiz var mı? 211 TL iken 300 küsure çıkması aşırı saçma:/

Peki hocam çok teşekkür ederim. Bu hafta içerisinde Amazon'da fiyatının düşme şansı var mı acaba bir bilginiz var mı? 211 TL iken 300 küsure çıkması aşırı saçma:/
: [ hiçbir fikrim yok. Ancak sanırsam 100Tl üzerine indirim vardı. Ama bu muhtemelen amazon.com.tr için geçerlidir .uk için geçerlimidir bilmiyorum.

[ hiçbir fikrim yok. Ancak sanırsam 100Tl üzerine indirim vardı. Ama bu muhtemelen amazon.com.tr için geçerlidir .uk için geçerlimidir bilmiyorum.

Peki hocam tekrardan teşekkür ederim.

[ hiçbir fikrim yok. Ancak sanırsam 100Tl üzerine indirim vardı. Ama bu muhtemelen amazon.com.tr için geçerlidir .uk için geçerlimidir bilmiyorum.

Hocam inşallah oradasinizdir. Bana çok acil yardımınız gerek. Ben kitabı şimdi sipariş edeceğim indirime girmiş ama fiyat 600 TL'ye kadar çıkıyor bir şey anlamadım lütfen yardımcı olur musunuz?

@monasfe

Son düzenleme:
Peki hocam tekrardan teşekkür ederim.

Hocam inşallah oradasinizdir. Bana çok acil yardımınız gerek. Ben kitabı şimdi sipariş edeceğim indirime girmiş ama fiyat 600 TL'ye kadar çıkıyor bir şey anlamadım lütfen yardımcı olur musunuz?

@monasfe
Vergi ile alakalı olabilir ya da kargo ücreti ile ilgili :( Amazondan hiç alışveriş yapmadım maalesef.

Geri
Yukarı