Nuuvem'de ininal kart geçiyor mu?

Hocam Portekizce, forumda bu siteden alan arkadaşlar önermişti. Ben büyük ihtimalle yarın akşam parayı karta yükleyip alacağım. Bilgilendiririm sizi.

Hocam Paypal edinip ödemeyi Paypal ile yaptım. Kodu girdim ve oyun şu an iniyor. Bilgilendirmek istedim.
İninal kartınızı paypala mı tanıttınız yoksa yeni paypal kart mı aldınız? Kusura bakmayın bilgisizim bu konuda :)

Evet öyle yapabilirsiniz. Bir problem çıkmaz.
İçimi rahatlattınız :) Peki paypal hesabını yeni açtığım için ininal kartından 3 tl çekti 24 saat içinde yükleyeceğini söyledi ininal kartımda 46 tl kaldı. Benim 46 tlyi paypala mı aktarmam lazım yoksa direk kullanabiliyor muyum? (Paypal hesabımda ininalı tanıttım)

İçimi rahatlattınız :) Peki paypal hesabını yeni açtığım için ininal kartından 3 tl çekti 24 saat içinde yükleyeceğini söyledi ininal kartımda 46 tl kaldı. Benim 46 tlyi paypala mı aktarmam lazım yoksa direk kullanabiliyor muyum? (Paypal hesabımda ininalı tanıttım)

3 TL'yi hesabınıza geri yatırdıktan sonra direk kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı