NuxtJs için VueJs indirilmeli mi?

scorpionsx

Centipat
Daha fazla  
NuxtJs ile proje geliştirmeyi düşünüyorum ama indirirken sürekli hata alıyorum. Paket içinde component ve layoutlar yok ve localhosta ulaşamıyorum. NuxtJs için VueJs'i indirmeli miyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Tabii ki. Buradan okursanız anlarsınız. Bir şeye başlamadan önce resmi sitesinden "get started" bölümüne bakmanızı öneririm.

Create-nuxt-app paketi sizin için her şeyi hazırlıyor olması lazım. NPM veya Yarn ile create-nuxt-app paketini yükleyin ve bu paketle kurulum yapın yeterli olur.

Tabii ki. Buradan okursanız anlarsınız. Bir şeye başlamadan önce resmi sitesinden "get started" bölümüne bakmanızı öneririm.
Tamam teşekkür ederim.

Create-nuxt-app paketi sizin için her şeyi hazırlıyor olması lazım. NPM veya Yarn ile create-nuxt-app paketini yükleyin ve bu paketle kurulum yapın yeterli olur.
Create-nuxt-app paketini yüklemeye çalıştım aslında ama hata aldım sürekli. VueJs'le mi sıkıntılı acaba diye düşündüm sonra.

Create-nuxt-App paketini yüklemeye çalıştım aslında ama hata aldım sürekli. VueJs'le mi sıkıntılı acaba diye düşündüm sonra.

Node.js yüklü değil mi? Node.js yüklü değilse çalışmaz. Kontrol etmek için CMD'yi açın ve şu kodu yazın.
node -v Böyle bir şey çıkarsa yüklü demektir. Büyük ihtimalle yüklü değildir ama.
1679756215896.png

Node.js yüklü değil mi? Node.js yüklü değilse çalışmaz. Kontrol etmek için CMD'yi açın ve şu kodu yazın.
node -v Böyle bir şey çıkarsa yüklü demektir. Büyük ihtimalle yüklü değildir ama.
Eki Görüntüle 1714353
Node.js yüklü. VueJs yükledim attığınız resmi siteye bakarak. Öyle çalıştı. Teşekkür ederim tekrar

Rica ederim. Çözüldü diye işaretlersen memnun olurum ❤
İşaretlemeden önce küçük bir soru daha sormak istiyorum. Ekran görüntüsünde nuxt paketi içinde component ve layoutlar hala görünmüyor. Ve bir hata gösteriyor. Bakabilir misiniz ?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (17).png
    Ekran Görüntüsü (17).png
    337,4 KB · Görüntüleme: 8

Geri
Yukarı