Çözüldü Nvdia GeForce GT 730 Güncelleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

karayel34

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Ekran kartımı uzun zamandır güncelleme yapmıyordum. 3 gün önce dedim güncelleme yapayım. NVIDIA'nın sitesinden sürücüleri yükle bölümüne girdim. Manuel arama bölümüne, sistemimin ve ekran kartımın özelliklerini yazdım.
Bu bölümde çıkan sonuç: Sürüm Tarihi: 01 Ekim 2019 - Versiyon: 436.48 - WHQL

nvdia site.png

Sonrasında aygıt yöneticisinden, görüntü bağdaştırıcıları yerinden sürüyü güncelleştirme bölümüne tıkladım ve bu bölümden güncelleme yaptım. Yükleme ve kurulum bitti.
Bu bölümde çıkan sonuç: Sürüm Tarihi: 23.03.2018 - Versiyon: 391.35

aygıt.png

Şu an yüklediğim ve kullandığım versiyon 391.35 ve 2018 yılına ait bir sürüm. NVIDIA'nın kendi sitesinde ki daha yeni, ve tabii ki de üst bir sürü mü?

Oyun oynayan birisi değilim. Ama ekran kartını da güncel tutmak lazım sonuçta. Bu kurduğum eski sürümün üstüne, NVIDIA'nın sitesinde ki en son çıkan sürümü kursam sizce daha iyi olmaz mı? Ekran kartımdan da TV'me HDMI kablo bağlayıp, maç veya film izlemek istediğim için en mantıklı çözüm sizce nedir?

Ben ekran kartımı ve sistemimi yine de yazayım. Bir de siz bakarsınız NVIDIA'nın sitesinden.
Son olarak, GeForce Experience programını kurmama gerek var mı? Yoksa ayda bir ekran kartının sitesinden kendim manuel olarak mı bakayım?

Sistemim: Windows 10 64 Bit
Ekran kartım: MSI GeForce GT730 2 GB 128BİT DDR3

2 çeşit modeli var bu serinin. Benim kullandığım bu: MSI GEFORCE GT730

Yarın işten geldikten sonra, cevaplarınıza mesaj yazabilirm. Biraz geç geldiğim için işten. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden gerildinki? Herkesin bilgisayar bilgisi senin kadar olmayabilir. Benim çok iyi ama yinede olmadı ve araştırıyorum. Yardım etmeyi sevmiyorsan yorum yapma karşındaki insanlar yardım bekliytor. Ukalalığın lüzumu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı