NVIDIA 1 Trilyon Dolar Piyasa Değerine Ulaştı

ytwitchan

Hectopat
NVIDIA bugün Amerika'da borsanın açılışından sonra 1 Trilyon Dolar piyasa değerine ulaştı. Bu rakam, Türkiye'nin yıllık GSMH tutarından fazla.

Kaynak:

NVIDIA bugün Amerika'da borsanın açılışından sonra 1 trilyon dolar piyasa değerine ulaştı. Bu rakam, Türkiye'nin yıllık gsmh tutarından fazla.

Kaynak:

Hocam yanlısınızı duzeltmenizi rica ediyorum, Türkiye'nin nominal gysih degeri 1.030 trilyon dolardır (2023)

@CosmoNova fanboyları olduğu sürece VRAM'ini yükseltmeyecek. 4060 Ti ekran kartını 4 GB VRAM'le çıkartsaydı şaşırmazdım.

Cidden ya. DLSS 3.0'ı kullanamadıktan sonra ne işine yarayacak gel de NVIDIA fanboylarına anlat bunu. High end ya da Ultra high end harici NVIDIA pek mantıklı değil sayılır artık.

@CosmoNova yok kardeşim yahu, AMD alınmaz :D AMD kötü, AMD'yi fakirler alırmış. AMD'nin sorunlu kartları olduğunu kabul ediyorum. AMD, RX 6000 ve sonraki serilerinde oldukça iyi iş başardı. Bazı kişiler var ki AMD tarafında sadece RX570, 580 gibi kronik sorunlu kartlarını kullanıp AMD hakkında genelleme yapıyor. AMD'nin o kartlarını zaten biz önermiyoruz, sizler de kullanmayın. RX570, 580 gibi kartları kronik sorunlu, paranıza yazık etmeyin.

Bu NVIDIA fan boyları olduğu sürece 10 trilyonda olur 100 trilyonda.

Hocam bunun fanboylarla alakası yok ki. Yapay zeka işlerinde NVIDIA'nın kartları kullanılıyor. Gelir beklentileri de çok yüksek olunca hisseler birden tavan yaptı. Zaten pandemiden sonra tüm teknoloji şirketleri küçülmüştü hisseleri düşmüştü meydandaki para NVIDIA'ya gitti işte zamanında hisse alanlar zengin oldu şimdi.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı