Nvidia 353.62 sürücü kurulumu

Makaleler
17
Yer
İskenderun / Hatay
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.

Sosyal de kendi sorunum için cevap ararken genelde 353.62 sürücüsü konusunda sorun yaşanları gördüm.
Bende aynı sorunu yaşadım fakat çözdüm. Bunu sizlere anlatmak istedim.

Nvidia sitesinden manuel arama ile en güncel Windows 10 sürücüsünü indirin. 353.30 çıkıyor. Bunu indirip kurun. Kurduğunuz zaman bu sürücü ile beraber gelen Geforce Experince sorunsuz çalışıyor. Herhangi bir güncelleme yapmayın ama.
Experince açın ve güncelleştirmeleri kontrol edin. Burda püf nokta Experince yi tek başına güncellemeyin 353.62 ile kendisi güncellensin. Sadece ekran kartı sürücüsünü kontrol edin. Zaten Windows 10 353.62 sürücüsü çıkıyor. Experince üzerinden indirin ve yine o şekilde kurulum yapın. Sorunsuz kuruluyor.
Kurulumdan sonra Experince'nin yeni sürümüde kurulduğu için yine çalışmaz oluyor.

Ben bu şekilde hallettim arkadaşlar. Direk manuel kurulum da sürüm hatası, Windows desteklemiyor hatası vs çıkıyor. Bu şekilde deneyin. Eğer ki bu şekilde halledebilirseniz yazın ki diğer arkadaşlar da görsün.

Herkese iyi geceler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı