Nvidia 353.62 GeForce Experience Açılmama Probleminin Çözümü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

skamber

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 10' için de kullandığımız Nvidia 353.62 versiyonunda çok fazla GFE açılmama sorunu şikayeti söz konusu. Ben de bu konuda muzdariptim fakat NVIDIA' nın forumunda bir kullanıcının yazdığı işlemi yaptığımda sorunum kalktı. Olur da herhangi birisi bu sorun ile karşılaşırsa yapması gereken

Denetim Masası :> Bölge :> Biçimler :> Biçim; Burasını İngilizce (Avrupa) yaptığınız takdirde sorunsuz çalışıyor sürücü.. .NET' in Türkçe düzende bazen bir takım sorunlara neden olduğu bilgisini de paylaşmış ilgili arkadaşımız. Şayet bu versiyon driver' ı kurup GFE açılmama sorununuz olursa yukarıdaki işlem ile aşabilirsiniz.
Daha evvel paylaşılmış işe kusura bakmayın..

Dostum çok teşekkür ederim haftalardır programı açamıyordum, şimdi çözdüm, teşekkürler :)

Arkadaşlar amacımız veri paylaşmak bazen oluyor kaçırabiliyoruz gözden. Forumda bilgi paylaşılsın da gerekirse mükerrer olsun, yönetici arkadaşlar gerek görürse zaten işlemlerini yaparlar. Bir çok boş-gereksiz sohbetlerin olduğu forumlara nazaran gördüğüm en temiz ve kaliteli forum burası bu manada.

Sizin açınızdan yazmamıştım zaten.:) Aynen belirttiğiniz gibi, onlar gerekeni yani aynı konuları normalde açmaz ya da birleştirirler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı