NVIDIA GeForce driver 353.62 WHQL Windows 10

Bugün Windows 10 geçtimde. Geforce sitesinden windows 10 sürümünü indirdim site bana 353.30 versiyonunu çıkartıyor en güncel sürüm olarak. Fakat 353.62 versiyonunu bulamadım windows update'de indirmiyor zaten %0. Nereden indirebiliriz en güncel versiyonu ve sizdede bugün benimki gibi geforce experiance açılmıyor mu?

Windows 10 da Geforce Experiance sorunlu, bende açamıyorum. 363.62 dağıtılmaya yeni başlandı, henüz Geforce sitesinde yayınlamıyor. Zaten bir sürü hata ile birlikte geldi indirsenizde büyük ihtimalle kuyaramayacaksınız. En iyisi biraz daha beklemek, siz en güncel sürücüyü indirin.

Nvidia sitesinden 353,30 sürücüsünü indirip kurun. Bu sürücü ile gelen geforce experience açın (bu sürücü içinde gelen çalışıyor) oradan güncelleştirmeleri kontrol edin ve 353.62 sürücüsü çıkıyor. Artık size experience üzerinden sadece indirip kurmak kalıyor. Tabi bu sürücü kurunca experience yine perte çıkıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı