Sizce hangisi daha stabil ve sorunsuz?

• 399.24

• 417.35

• Diğer (Belirtiniz)

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
391.35 ile son sürüm driver test ettim. Furmark'da eski sürüm 10-12 FPS daha fazla veriyor. Bide onu dene istersen.

@Tıbbiyeli Hayır. Kullanıcılar tarafından belirtilen kritik sorunları düzelten güncellemeler Hotfix olarak çıkıyor.
Güncelleme notları forum sayfasında yazıyor.

391.35 ile son sürüm driver test ettim. Furmark'da eski sürüm 10-12 FPS daha fazla veriyor. Bide onu dene istersen.
Şuan son sürüm devam etmeyi planlıyorum. Hotfix çıkarsa yükleyebilirim ama :D
@Tıbbiyeli Hayır. Kullanıcılar tarafından belirtilen kritik sorunları düzelten güncellemeler Hotfix olarak çıkıyor.
Güncelleme notları forum sayfasında yazıyor.
Dediğin gibiyse Hotfix benim ekran kartı için sürücüsü çıktığı zaman yüklerim.

Hotfix sürücüsünde pek bir kısıtlama yok diyebiliyorum. O ekran kartında da çalışması gerekiyor.
Windows 10 64-Bit Standart sürümünü yüklemeyi deneyin.

Screenshot (1).png

Hotfix güncellemesini kurmasak beklesek normal olarak bir üst güncelleme yayımlandığında zaten içeriğinde hotfix içeriğini de içermez mi? Yani büyük ihtimalle 15 ocakta gelecek olan güncellemeyi yüklersek hotfixe gerek kalacak mı zaten barındırıyor mu yoksa? :)

Orta ayarlarda mı 30 alıyordun? Benim bir arkadaşta da aynı laptop var da o soruyor, PUBG'yi ona göre satın alacaktı.
Hayır. En düşük ayarlarda 30FPS alıyordum. Satın almasın bence hiç iyi bir deneyim değildi. Ram 8 olası lazım ve bilgisayarda SSD olmalı ve PUBG SSD de kurulu olmalı. Sabit 30 civarı FPS alması için.
  • 417.71 Sürücü yüklü iken FPS sonuçları

1. CS:GO 84FPS
  2. CSS 178FPS
  3. ETS2 44FPS
  4. Banished 70FPS
  5. This War of Mine 54FPS
  6. Jurassic World Evolution 32FPS
Deneme yaparken ve CSGO 10dk oynadığımda hiçbir FPS drop yemedim. Yani yeni gelen sürüm çok daha stabil gözüküyor.
@26318 @Tıbbiyeli

@Regionella Dün PUBG girip test etme fırsatım oldu. 2 oyun oynadım Miramar, Erangel, Sanhok haritasında 399.24 Sürücüyü yüklü iken evlerin içinde ortalama 35-40FPS, çok uzak ve ayrıntılı yerlerde ve çok objenin olduğu yerlerde (genellikle şehirlere uzaktan bakınca) 24-25FPS kadar düştüğü oldu.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı