NVIDIA 418.81 Güncellemesi Sorunları Giderdi mi?

halil yurtsever

Decapat
Arkadaşlar NVIDIA'nın yeni güncellemesi gelmiş. Bundan bir önceki güncellemeyi indirdiğimde PUBG oyununda FPS düşüşü yaşamıştım. Kısa zaman içinde bu güncelleme gelmiş ekran kartına. Acaba geçmeli miyim? 418.81 sürücüsünü yükleyip test eden varsa yorum yapabilir mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son stabil ve hotfix sürücüsünde bende de sürücü yanıt vermeyi kesiyordu, 418.81 kurdum ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım henüz.

Dün akşam kurdum fakat kurduğumdan beri mavi ekran hatası alıyorum.DDU ile temizleyip kurmama rağmen aynı problemi yaşattı.windows açılıyor birkaç dakika düzgün çalışıp takılıyor yada windows başlatılırken donup kalıyor.şuan bilgisayarımı ikinci kez sıfırlıyorum geri yükleme yapıp düzeltmeye çalıştım olmadı.güvenli modda açmak istediğimde bile mavi ekran hatası veriyor.aynı sıkıntıyı yaşayan var mı acaba.güncellemeyi bitirip bilgisayarı yeniden başlatmak istedigim anda başladı bu problemler.

Son düzenleme:
Benim başımı ağrıttı bu yeni güncelleme. Normalde r6 siege oyununda ortalama 240-250 fps alırken bu güncellemeden sonra fps ortalama 130 larda geziyor. Üstüne anlık olarak 70-80 fps lere düşüp drop yaşıyorum. Ondan sonra ddu ile herşeyi sildim. Tekrar temiz kurulum yaptım. Hiçbir şey fark etmedi. Sonra eskisini yükleyim dedim. Bu sefer onda da düzelmedi. Msi afterburner dan baktığımda işlemci kullanımı da gpu kullanımı da düşük çıkıyor. Nasıl bir driver sa artık...

417.71 sürümünü yükledim ve bilgisayarı yeniden başlattığım. Windows logosundan önce 5-6 saniye siyah ekran daha sonra Windows logosu geliyor ve masaüstü geliyordu.

Windows 8.1 endüstriyel sürüm kullanıyorum.

Sistem geri yüklemesi yaparak eski sürüme döndüm.

Nvidia nasıl böyle hata yapıyor hayret. Artık yavaş yavaş AMD taraftarı olmaya başladım :)

AMD güncellemeleri daha stabil diyorlar ne kadar doğru acaba?

Arkadaşlar msi gtx 1050 ti var bende 5-6 gündür görüntü sürücüsü yanıt vermeyı kesti ve kurtuldu hatası alıyorum oyunlarda donuyor 2-3 sanıye kilitleniyor 3-4 ay oldu urunu alalı ekran kartında mı sorun var ne yapmalıyım ?

Dosya Ekleri

• görüntü vermeyi kesti.jpg
    görüntü vermeyi kesti.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 63
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı