Çözüldü NVIDIA 497.09 sürücüsü yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

38life

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Tuf Gamıng B550M-E * AMD Ryzen 5 5600 * Artctic Freezer 34 E-sport DUO * Intel ARC A770 * 2x 16GB Apacer Panther ddr4 3600 * Corsair MP600 PRO XT 1 TB Gen4 PCIe x4 NVMe M.2 SSD * Samsung 860 EVO 500GB SSD * Seagate Barracuda 1TB HDD * Zalman Z11 Plus
Her şeyi denememe rağmen son güncelleme bir türlü kurulmuyor. DDU ile güvenli modda sürücüleri kaldırdım, GeForce Experience, Physix falan her şeyi kaldırdım. Son sürücüyü manuel olarak indirdim, Experience olmadan kurdum, Experience olarak kurdum. Her şeyi denedim ama olmuyor. Neden olabilir?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    89,6 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Normal koşullarda Experience üzerinden olması gerekirdi zaten genelde NVIDIA sitesinden önemleri bende kuramıyorum isterseniz Experience'ı tekrar deneyin.
En son hangi sürüm vardı bilmiyorum ama experience en son ne önerdiyse o kuruluydu. Ama bu son güncelleme 1 aralıkta geldi galiba, o zamandan beri kurulmuyordu. Bugün pazar bi kurcalayım neden kurulmuyor diye dedim. Şimdi artık Experience de kurulmuyor. Kaç saatimi yedi, Allah bildiği gibi yapsın.

Edit: "sfc / SCANNOW" kodu sayesinde her şey çözüldü. Son sürümü de yükleyebildim normal bir şekilde.
Hocam sizin ekran kartı için önerilen sürüm 472.12 sürümüdür.
Önce sürümü bilgisayarınıza indirin sonra DDU ile ekran kartı sürümünüzü silin ve kurulum yapın.
Önerilmeyen bir sürüm olduğu için yüklenmiyor olabilir.
@38life

Hocam sizin ekran kartı için önerilen sürüm 472.12 sürümüdür.
Önce sürümü bilgisayarınıza indirin sonra DDU ile ekran kartı sürümünüzü silin ve kurulum yapın.
Önerilmeyen bir sürüm olduğu için yüklenmiyor olabilir.
@38life
Bu olabilir evet, ama şöyle bir şey var. geforce experience kendisi güncelleme yapmamı öneriyordu. Yıllardır ne zaman güncelleme var dese "indir güncelle" derdim ve sorunsuz güncellerdi. Şİmdi ilk defa böyle bir sorun yaşıyorum.

Özür dilerim görmemişim.
Estağfurullah ne özrü.

@EfeKanagül Dediğiniz gibi DDU ile tekrar kaldırıp 472.12 sürümünü indirip yüklemeye çalıştım yine aynı hatayı veriyor. İyice bozuldu bi şeyler galiba.

Geri
Yukarı