NVIDIA 531.29 sürücüsünü kurmayın

MrMeto

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte Aorus 15G XC | Intel® Core™ i7-10870H (2.2GHz~5.0GHz) | RTX3070, GDDR6 8GB | Intel HM470 | 16GBx2 DDR4 3200MHz | 1TB + 512GB SSD
Meslek
Tasarım Mühendisi - İHA Pilotu
Merhaba. NVIDIA 531.29 versiyonlu sürücüsünü kurmayın kurdurmayın, ne yazık ki hatalı bir sürücü güncellemesi olmuş.

Ben normalde Studio sürücüleri kullanıyorum CAD programlarındaki performans ve stabilitesinden dolayı, bugün 531.29 sürücüsünü kurduktan sonra SolidWorks'te grafiksel sorunlar yaşamaya başladım, ilk aklıma gelen dün gece yarısına kadar modelleme yaptım o sıra günün yorgunluğu ile fark etmeden bir şeye tıklayıp programın ayarlarını bozdum sandım ama her şeyi sıfırlamama rağmen geçmeyince bugünkü güncelleme yüzünden mi oldu diye eski versiyona döndüm ve sorun geçti. Aynı sorunu yaşayanlara tavsiyem şimdilik eski versiyona dönmek ya da hiç güncellememek.

Not: Sanırım benzer sorunlar Game Ready versiyonunda da varmış.

Merhaba. NVIDIA 531.29 versiyonlu sürücüsünü kurmayın kurdurmayın, ne yazık ki hatalı bir sürücü güncellemesi olmuş.

Ben normalde Studio sürücüleri kullanıyorum CAD programlarındaki performans ve stabilitesinden dolayı, bugün 531.29 sürücüsünü kurduktan sonra SolidWorks'te grafiksel sorunlar yaşamaya başladım, ilk aklıma gelen dün gece yarısına kadar modelleme yaptım o sıra günün yorgunluğu ile fark etmeden bir şeye tıklayıp programın ayarlarını bozdum sandım ama her şeyi sıfırlamama rağmen geçmeyince bugünkü güncelleme yüzünden mi oldu diye eski versiyona döndüm ve sorun geçti. Aynı sorunu yaşayanlara tavsiyem şimdilik eski versiyona dönmek ya da hiç güncellememek.

NVIDIA da AMD gibi olmaya başladı. Son 5 ayda çıkardığı driverların hepsinde sorun yaşadım 1050 Ti'yla.

Game ready driverlarında sorun yaşamadım.

Ben de ilk defa değişik bir şey yaşadım. Windows eski sürücüyü kurmuş kendi kendine mecbur bilgisayarı yeniden başlatıp bu sürücüyü kurdum.

NVIDIA da AMD gibi olmaya başladı. Son 5 ayda çıkardığı driverların hepsinde sorun yaşadım 1050 Ti'yla.

AMD gibi olmaya başlamadı aslında. Sürücü sıkıntıları devamlı olarak çözülüyor, sorun yaşayan az kişi oluyor zaten. Donanımı bilmem de, yazılım konusunda NVIDIA tarafına laf söyletmem. Bende 1050 Ti kullanıyorum, son sürümler ile sıkıntı yaşamadım. 😀

Ben kurdum ama sorun göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı