Nvidia 540m KOD:43 sorunu

alikaanayvaz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sorunum şu; Nvidia 540m ekran kartının en güncel versiyonunu(361.43) nVidia'nın sitesinden indirip yüklüyorum ama aygıt yöneticisinde kod43 hatası veriyor. Bende eski sürüm(353.23) kullanıyorum hata vermiyor şu anda ama neden güncel sürümde hata çıkıyor acaba? Eski sürümde kullanmak ekran kartının verimini düşürür mü? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni sürücü yokluğunu güncel oyunlarda hissettirebilir. Temiz kurulum ile kurulum yapmanızı öneririm. Sorun devam ederse aygıtı devre dışı bırakıp tekrar devreye sokunuz.

Yeni sürücü yokluğunu güncel oyunlarda hissettirebilir. Temiz kurulum ile kurulum yapmanızı öneririm. Sorun devam ederse aygıtı devre dışı bırakıp tekrar devreye sokunuz.
Maalesef dediğiniz gibi yaptım ama sorun hala devam ediyor hatta format atmama rağmen... Zannedersem sorun donanımsal ekran kartıda paylaşımsız ekran kartı. Sanırım tamir olayında gpu değiştiriyolar buda anakarta zarar verebiliyormuş. Bildiğiniz bir yer varmı güvenilir İstanbulda?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı