Nvidia 840M GTA V Düşük FPS Sorunu

Şarja takılı oynuyorum.
Acaba format atsam düzelir mi ?

Bu değerlerde lütfen oyun oynamayın bir işlemciyi en fazla 70 derce olmalı eğer daha fazla çıkarsanız işlemci yavaş yavaş ölecektir.senin sorunun ısınmadan dolayı keşke dizüstü bir bilgisayar satın almasaydın ne güzel kasalar varken oyun oynarken 40 Türk Lirasına falan kaliteli bir soğutucu al öyle oyna en fazla 75 derece olsun hadi dahada fazla çıkma 20 Türk Lirası olan soğutuculardan kaçın 2 derce anca düşüyor ama 40 Türk Liralık olanlar 5 derce falan soğutur.Sen diğerlerine bakma işlemci üzerindeki grafik işlemci ekran kartı olsa oyun açılmaz.Pil ömrünü falan performansa getirme bilgisayara hız aşırtma yapmış olursun ve bilgisayar 10 derece daha ısınır.Eğer oda olmazsa Windows 8 den Windows 10 yükseltmesi yap eğer Windows 10 kullanıyorsan sürücüleri güncelle sorun gitmez ise teknik servise başvur bide söylemek istedim o ekran kartı 64 bit bir çöp gibi düşün GTA 4 gibi oyunlar oyna.

Bu değerlerde lütfen oyun oynamayın bir işlemciyi en fazla 70 derce olmalı eğer daha fazla çıkarsanız işlemci yavaş yavaş ölecektir.senin sorunun ısınmadan dolayı keşke dizüstü bir bilgisayar satın almasaydın ne güzel kasalar varken oyun oynarken 40 Türk Lirasına falan kaliteli bir soğutucu al öyle oyna en fazla 75 derece olsun hadi dahada fazla çıkma 20 Türk Lirası olan soğutuculardan kaçın 2 derce anca düşüyor ama 40 Türk Liralık olanlar 5 derce falan soğutur.Sen diğerlerine bakma işlemci üzerindeki grafik işlemci ekran kartı olsa oyun açılmaz.Pil ömrünü falan performansa getirme bilgisayara hız aşırtma yapmış olursun ve bilgisayar 10 derece daha ısınır.Eğer oda olmazsa Windows 8 den Windows 10 yükseltmesi yap eğer Windows 10 kullanıyorsan sürücüleri güncelle sorun gitmez ise teknik servise başvur bide söylemek istedim o ekran kartı 64 bit bir çöp gibi düşün GTA 4 gibi oyunlar oyna.

Benim bildigim 90 nin uzerine cikarsa tehlikelidir. Yanlissam duzeltin. Benim fikrim isi dereceleri normal oynadigi oyunlara gore

Dizüstü bir bilgisayar ve 90 derce tehlike sınırı demen çok yanlış.Dizüstü bir bilgisayar en fazla 75 dereceden sonra tehlike başlar asla ama asla 75 dereceyi geçme.Aksi takdirde çekirdek yanmaları gibi sorunlar oluşabilir.Isı değerini şu oyun şu oyun diye düşünme 75 dereceyi geçmezse oyun benim için oyundur ama geçerse o oyunu ya soğutucuyla oynarsın yada oyunu bırakırsın.Hatta bunları ben kafamdan sallamıyorum benim iki üç bilgisayarcı mühendis kişiler söyledi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı