NVIDIA 940M sistem derecelendirme düşük sorunu

temparda

Hectopat
Arkadaşlar benim eski bilgilsayarım;
GT 420 2 GB.
8 GB RAM.
i3 @ 6100 CPU 3.7GHz.
Sistem derecelendirmesi 6 idi.

Şimdi.
NVIDIA GeForce 940M.
12 GB RAM.
i5 6200U.
Sistem derecelendirmesi 5.1 sebebi ne olabilir?

Derecelendirme derken? Ne derecelendirmesi?

m eski bilgilsayarım;
GT 420 2 GB.
GT 420 2 GB.
8 GB RAM.
i3 @ 6100 CPU 3.7GHz.

Şimdi.
NVIDIA GeForce 940M.
12 GB RAM.
i5 6200U.
sistem derecelendirmesiine aldırış etmeyin zaten sadece windows 7 de var.Anladığım kadarıyla win7 kullanıyorsunuz.O derecelendirmenin pek bir kıymeti yok.

GT 420 2 GB.
8 GB RAM.
i3 @ 6100 CPU 3.7GHz.

Şimdi.
NVIDIA GeForce 940M.
12 GB RAM.
i5 6200U.
Aynı ekran kartına sahibiz. GT 420 daha iyi. Mümkünse 660 al hiç M serisine bulaşma

arkadaşlar hepimiz 1050 ti gibi eski şeylerle kandırılıyoruz ancak hala da gtx 1650 yi bile geçen bir ekran kartı var gtx 970 ti aşırı güçlü internetten fps testlerine bakabilirsiniz ayrıca işlemci olarak çıktığında ryzen 3 3300X işlemci öneririm tek çekirdeği ile i7 7700k nın ensesinde bu ikisine başa yazın derim

sistem derecelendirmesiine aldırış etmeyin zaten sadece windows 7 de var.Anladığım kadarıyla win7 kullanıyorsunuz.O derecelendirmenin pek bir kıymeti yok.
Hayır Hocam Cmd'de Sistem Derecelendirmesi Yapmak Mümkün Komut "winsat formal" deneyin.
daha önce bu tarz crack oyunlar yüklediniz mi yüklediyseniz de hepsini güvenilir sitelerden mi indirdiniz
Bu Laptopu Babam Hediye Etti Şuanlık OyunYok.
Derecelendirme derken? Ne derecelendirmesi?
Sistem Derecelendirmesi.

Ben çok takılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum.Zaten sisteminizin bileşenleri belli ne olmasını bekliyorsunuz ki 10puan falan mı versin.
Ben çok takılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum.Zaten sisteminizin bileşenleri belli ne olmasını bekliyorsunuz ki 10puan falan mı versin.
Asus Rog Strix GTX1660 Super kullanıyorum 6 puan verdi.Versin ne yani isterse 2 puan versin ben tüm oyunalrımı 1080p Ultrada oynayabiliyorsam gerisi benim için teferruat

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı