NVIDIA 940MX GTA 5 Kaldırır Mı?

Biz burada ücretli çalışan değiliz. Ver parayı, al cevabı şeklinde olmuyor. "GTA 5 açar" demek en kolayı. Doğru yönlendirmek bana daha mantıklı geliyor. Tercih en sonunda yine başlığı açan kişinin.
Bende yaptığınız kötü demiyorum zaten. Ben bilgisayarımı burada ki mükemmel insanlar sayesinde tavsiyelerle aldım. Dediğiniz gibi tercih konuyu açan kişiye ait ve o arkadaşımız da bu konuda yorum yapılmasından rahatsızlık duyduğunu dile getirmiş ama buna rağmen devam edilmiş ücrete laf söylenilmeye. Benim doğru bulmadığım şey buydu. Yoksa herkesin yaptığı gayet iyi niyetli ancak iyi niyet yapmak istedikleri birey bunu istemeyene kadar...

Kimi zaman üslup biraz sert olabiliyor. Diğer taraftan amaç arkadaşı mümkünse sonradan pişman olacağı bir şeyden geri döndürmek. Hem parasının hakkını alacağı hem de keyifle uzun süre kullanacağı sistemler mümkün. Buraya yazanların kızdığı o ürüne utanmadan 5000TL isteyen adam. Başlığı açan arkadaşın alınmasını, üzülmesini kimse istemiyor.

Bilgisayarı 5000TL pahalı bir ücrete almışsın ancak konumuz bu değil ve gereksiz uzamış bu tartışma, o yorumları kafana takma. Asıl konuya gelecek olursak bende i5 7200U işlemci, 12 GB DDR3L Ram, 940Mx olan laptop vardı ve GTA5'de medium ayarlarda sabit 60 FPS alıyordum 1080P'de için rahat olsun GTA5 oynarsın.
Maalesef paramız yoktu ve dedem bana doğum günü hediyesi olarak aldı ve sadece orda hesabı vardı orda da monster falan yoktu iade edemeyiz çünkü ben izmirdeyim aldığımız yer evkur ve adanada. Ben çok şükür çok mutluyum ama insanlar sinir bozucu yorumlarıyla beni bu 1 haftalık bilgisayardan soğuttular çok teşekkür ederim sana aralarında bir tek sen bana moral verdin

Lenovo Ideapad 700 Intel Core I7 6700hq 2.6ghz / 3.5ghz 16gb 1tb 15.6 80ru00f5tx GittiGidiyor'da 317678752
Şu anda kullandığım laptop.
1.5 yıl önce Vatan'dan 500 TL hediye çekiyle almıştım.
Ve hala paranıza yazık olduğunu düşünüyor, hemen iade etmeye çalışmanızı tavsiye ediyorum.
Maalesef paramız yoktu ve dedem bana doğum günü hediyesi olarak aldı ve sadece orda hesabı vardı orda da monster falan yoktu iade edemeyiz çünkü ben izmirdeyim aldığımız yer evkur ve adanada. Ben çok şükür çok mutluyum ama insanlar sinir bozucu yorumlarıyla beni bu 1 haftalık bilgisayardan soğuttular. Sizinle daha fazla polemiğe girmek istemiyorum.

Maalesef paramız yoktu ve dedem bana doğum günü hediyesi olarak aldı ve sadece orda hesabı vardı orda da monster falan yoktu iade edemeyiz çünkü ben izmirdeyim aldığımız yer evkur ve adanada. Ben çok şükür çok mutluyum ama insanlar sinir bozucu yorumlarıyla beni bu 1 haftalık bilgisayardan soğuttular çok teşekkür ederim sana aralarında bir tek sen bana moral verdin
Takma kafana onlar da kötü niyetle yapmıyorlar. Burda kötü insan yoktur, bende bilgisayarımı onların tavsiyesiyle aldım.

Maalesef paramız yoktu ve dedem bana doğum günü hediyesi olarak aldı ve sadece orda hesabı vardı orda da monster falan yoktu iade edemeyiz çünkü ben izmirdeyim aldığımız yer evkur ve adanada. Ben çok şükür çok mutluyum ama insanlar sinir bozucu yorumlarıyla beni bu 1 haftalık bilgisayardan soğuttular. Sizinle daha fazla polemiğe girmek istemiyorum.

O bilgisayar çoğu oyunu kaldırır ama asla ultra'da falan oynatmaz. Yüksek grafik ayarı takıntılarına girmediğin sürece bi kaç sene götürecek seni. Güle güle kullan kardeşim.

Hayirli olsun sıkma canını
Sağol. Çok teşekkür ederim gerçekten o kadar çok canım sıkkın ki yani ne bilim yeni bir laptop almak istiyorum hemde buradakilerin dediği gibi monster falan ve de foruma konu açtığım içinde çok pişman oldum

Takma kafana onlar da kötü niyetle yapmıyorlar. Burda kötü insan yoktur, bende bilgisayarımı onların tavsiyesiyle aldım.

O bilgisayar çoğu oyunu kaldırır ama asla ultra'da falan oynatmaz. Yüksek grafik ayarı takıntılarına girmediğin sürece bi kaç sene götürecek seni. Güle güle kullan kardeşim.
Çok teşekkür ederim öyle tepelerde gözüm yok gta 5 i the witcher 3 ü zumayı falan kaldırsın yeter orta ayarlarda yüksek ayarlarda falan oynasam da yeter.

Kimi zaman üslup biraz sert olabiliyor. Diğer taraftan amaç arkadaşı mümkünse sonradan pişman olacağı bir şeyden geri döndürmek. Hem parasının hakkını alacağı hem de keyifle uzun süre kullanacağı sistemler mümkün. Buraya yazanların kızdığı o ürüne utanmadan 5000TL isteyen adam. Başlığı açan arkadaşın alınmasını, üzülmesini kimse istemiyor.
Teşekkürler ama yapılacak bir şey maalesef yok :( fazla para alıyolar maalesef :(

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı