NVIDIA ayarları nasıl olmalı?

Daha fazla  
Merhaba, Windows 7 kullanıcısıyım bilgisayarımda sadece bu oyunları oynuyorum:

Zula. Craftrise.

Ben bu oyunları oynuyorum. NVIDIA denetım masasında su ayarlar var ben bunları kendım yaptım a. Ma daha fazla FPS almam için hangılerını yapayım?

Kotu bir ekran kartı oldugu için bunlar var. Ne yapabılırım?

Dosya Ekleri

• 112321412412.PNG
    112321412412.PNG
    13,9 KB · Görüntüleme: 354
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    23,4 KB · Görüntüleme: 303
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu videodaki gibi yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kenar yumuşatma vb. şeyleri en düşüğe çekin veya kapatın. Oynayacağınız oyunun Tam Ekran İyileştirmeleri'ni de devre dışı bırakın.

Windows üzerinden yapabileceğiniz bazı ayarlar:

Ayarlar - Oyun - Xbox Game Bar'a gelin ve en üstteki Açık ayarını Kapalı yapın (eğer gamebar'ı kullanmıyorsanız).

Aynı bölümde soldan Yakalamalar'a gelin. Ben oyun oynarken arka planda kaydet açık ise kapatın.

Son olarak soldan Oyun Modu'na gelin ve açık değilse Açık yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kenar yumuşatma vb. şeyleri en düşüğe çekin veya kapatın. Oynayacağınız oyunun Tam Ekran İyileştirmeleri'ni de devre dışı bırakın.

Ayarlar - Oyun - Xbox Game Bar'a gelin ve en üstteki Açık ayarını Kapalı yapın (eğer Gamebar'ı kullanmıyorsanız).

Aynı bölümde soldan Yakalamalar'a gelin. Ben oyun oynarken arka planda kaydet açık ise kapatın.

Sağ ol abi eyvallah FPS'm artar değil mi?

Ayarlar - Oyun - Xbox Game Bar'a gelin ve en üstteki Açık ayarını Kapalı yapın (eğer Gamebar'ı kullanmıyorsanız).

ben bu ayarları yapınca drop yedım ama
Ben bu ayarları yapınca fpsm bayağı dustu dropta yedım

Yeni konular

Geri
Yukarı