NVIDIA aygıt sürücüsü yüklenmiyor

mr1109

Kilopat
Daha fazla  
Nvidia'nın sürücüsünü bir türlü yükleyemiyorum, uygun donanım bulunamadı hatası verip duruyor nasıl çözebilirim? Bütün güncellemeleri yaptım bilgisayarda ama olmuyor.
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ve NVIDIA driver indir, İnterneti kes, DDU ile NVIDIA driver veya kalıntısı ne varsa kaldır, sonra NVIDIA driverı kur, artık interneti geri ver.
Geçmiş olsun.

DDU ve NVIDIA driver indir, İnterneti kes, DDU ile NVIDIA driver veya kalıntısı ne varsa kaldır, sonra NVIDIA driverı kur, artık interneti geri ver.
Geçmiş olsun.
Birazdan deneyeceğim.
Sistem belirtin. Muhtemelen yanlış sürücüyü kurmaya çalışıyorsunuz.
Lenovo G710 i7 4702MQ Nvidia GT 820M
Ekran kartınızı listeden seçin işletim sistemine göre ayarlayın siteden tekrar deneyin.
Bunu neredeyse 10 - 15 sürümde denedim fakat olmuyor maalesef. Önceden 387.54 müydü neydi sürümü tekrar indirdim onu olmadı, eski sürümlerden yeni sürümlere varana kadar hepsini denedim olmuyor.

Ben de doğru sürücüyü seçmeme rağmen sürekli bu hatayı veriyordu. Sonra NVIDIA Geforce Experience'dan kurmayı denedim, bu sefer oldu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı