NVIDIA bir sürücüyü 2 kez yüklemek

Lamelo

Hectopat
Merhaba. Ben biraz önce yeni sürücüyü yükledim ardından hatalar aldım ve bir kez daha yükledim. Peki bu yaptığım zararlı mı? 2 kez aynı sürücüyü yüklemek?

Teşekkürler.

Sürücü yüklemesi sırasında ekran titremesi, gidip gelmesi normal bir durumdur. İçiniz rahat etsin istiyorsanız DDU ile sürücüyü kaldırıp sıfırdan yükleme yapın.

Almadım tekrar kur dedim sonra kurarken en sonda USB girip çıkarken çıkan ses çıktı ekran siyah oldu 1 sn liğine sonra geldi kurulma işlemi tamamlanmıştır dedi.

Bende güncelledim şimdi ama herhangi bir ekran kararması olmadı. Kurulum tamamlandı dedi ve çıktım. DDU ile sürücüyü kaldırıp temiz bir kurulum yapmanızı öneririm.

Sadece ilk yüklemede bir hata aldım özel kurulum dedim ve sonra iptal ettim hızlı kurulum yaptım fakat GeForce Experience açılırken sorun oldu reboot your PC gibi yazı çıktı bende GeForce Experience'yi silip baştan yükledim ve sürücüyü tekrar kur dedim.

Sadece ilk yüklemede bir hata aldım özel kurulum dedim ve sonra iptal ettim hızlı kurulum yaptım fakat GeForce Experience açılırken sorun oldu reboot your PC gibi yazı çıktı bende GeForce Experience'yi silip baştan yükledim ve sürücüyü tekrar kur dedim.
Dediğim gibi yukarıda ki mesajımda belirttiğim şekilde DDU ile kaldırma işlemini yapın ardından güncel sürücüyü kurun herhangi bir sorun olmayacaktır.

Geri
Yukarı