Sürücüyü çok kez sil-yükle yapmak zararlı mı?

titanss

Hectopat
Daha fazla  
Dün, Realtek(r) Audio driverını 5-6 kere indirdim. Uygulama önce driverı silip sonra yüklüyor. Bir sıkıntı çıkar mı? Şu an pek bir problem göremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalıntı birikintisi olur buda şuan bir problem çıkarmaz gibi görünebilir fakat ilerde dosya çakışması ve benzeri durumlar ile karşılaşma ihtimaliniz'de olabilir.

Hem neden böyle birşey yapıyorsun ki bir kere kurulumunu yap bırak.

Kaldırırken revo unistall programını kullanın ki kalıntıları ile birlikte tamamen silinsin.

Sıkıntı çıkarmaz. Ama hata yoksa aynı sürümü silip yüklemek gereksiz olur.
Realtek driver indiricisi önce siliyor, bilgisayarı tekrar başlatınca otomatik olarak indiriyor, bunu anlamam biraz zaman aldı o sırada 5-6 kere indirdim.
Kalıntı birikintisi olur buda şuan bir problem çıkarmaz gibi görünebilir fakat ilerde dosya çakışması ve benzeri durumlar ile karşılaşma ihtimaliniz'de olabilir.

Kaldırırken revo unistall programını kullanın ki kalıntıları ile birlikte tamamen silinsin.
Realtek zaten indirirken driverı sildi, tekrar böyle Revo Uninstaller' ı kullanmama gerek var mı?

Realtek driver indiricisi önce siliyor, bilgisayarı tekrar başlatınca otomatik olarak indiriyor, bunu anlamam biraz zaman aldı o sırada 5-6 kere indirdim.

Realtek zaten indirirken driverı sildi, tekrar böyle Revo Uninstaller' ı kullanmama gerek var mı?

Evet her daim kullanmanızı tavsiye ederim. Program kendi güncel driverini kurarken dahi kalıntı bırakıyor.

Revo uninstall driverları silemiyor.

Geri
Yukarı