NVIDIA Broadcast kurulmuyor

DJ Dikkatt

Hectopat
Merhaba! Bugün bilgisayarıma attığım formattan uzun bir süre sonra mikrofon özelliklerini kullanmak için Broadcast'ı tekrar indirmeye karar verdim. İlk başta benden ekran kartı driverımı güncellememi istedi ve güncelledikten sonra kurmayı denediğimde hata veriyor. Çözümü var mıdır?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-01-29 195808.png
    Ekran görüntüsü 2023-01-29 195808.png
    91,7 KB · Görüntüleme: 94
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba! Bugün bilgisayarıma attığım formattan uzun bir süre sonra mikrofon özelliklerini kullanmak için Broadcast'ı tekrar indirmeye karar verdim. İlk başta benden ekran kartı driverımı güncellememi istedi ve güncelledikten sonra kurmayı denediğimde hata veriyor. Çözümü var mıdır?
hocam DDU ile ekran kartı sürücülerini kaldırın sonrasında NVCleanstall ile temiz kurulum yapın. Sonra broadcast kurun. Eğer düzelmez ise bilemeyeceğim ben bu sorunumu böyle çözmüştüm.

Hocam DDU ile ekran kartı sürücülerini kaldırın sonrasında nvcleanstall ile temiz kurulum yapın. Sonra broadcast kurun. Eğer düzelmez ise bilemeyeceğim ben bu sorunumu böyle çözmüştüm.

İyide hocam sürücüleri kaldırdığımda yine hata vermez mi? İlk başta sürücüleri güncelle diye uyarı vermişti zaten. Bilmediğimden soruyorum yanlış anlamayın.

İyide hocam sürücüleri kaldırdığımda yine hata vermez mi? İlk başta sürücüleri güncelle diye uyarı vermişti zaten. Bilmediğimden soruyorum yanlış anlamayın.
yok hocam DDU ile sürücü kaldırıyorsunuz ya (belki hatalı kurulum oldu diye) NVCleanstall ile tekrar kuruyorsunuz. Hatanın sürücüler ile alakalı mı onu test etmek için bu işlem.

Yok hocam DDU ile sürücü kaldırıyorsunuz ya (belki hatalı kurulum oldu diye) nvcleanstall ile tekrar kuruyorsunuz. Hatanın sürücüler ile alakalı mı onu test etmek için bu işlem.

Tamamdır sağ olun. İndirmek için kendi orijinal sitesinin linki var mı? Burada 4-5 tane site çıkıyorda. Ne olur ne olmaz.

Burada seçmem gereken bir şey var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-01-30 120309.png
    Ekran görüntüsü 2023-01-30 120309.png
    19,5 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleme:
Tamamdır sağ olun. İndirmek için kendi orijinal sitesinin linki var mı? Burada 4-5 tane site çıkıyorda. Ne olur ne olmaz.

Burada seçmem gereken bir şey var mı?

Geri
Yukarı